Jump to content

Přibližný stav tachometru dovezené OCTAVIE


Whitestick
 Share

Recommended Posts

Dobrý veřer, dnes jsem potkal na netu zprávu, že zpřístupní údaje najetých kilometrů u aut, docela se na to těším.

Já mám auto dovezené z Francie a zjistil jsem, že ten program tam již běží. Jde zjistit stav kilometů i u přitažené Octavie?

Zkoušel jsem hledat na google.cz a boužel jsem nic nenašel. Máte s tím někdo zkušenosti?

Předem díky

Link to comment
Share on other sites

No jestli je databáze nevím, ale pokud to bylo servisované a je ten servis seriózní, tak Ti to mailem sdělí. Mě poslali od jedné Octavie co jsem chtěl koupit i faktury za opravy po nehodě. A to mi prodejce u nás tvrdil, že havarovaná nebyla. nakonec z toho vylezly výměny prahů po nehodě pravé dveře předek+zadek+ páté dveře...Jsem se divil. Tak jsem to dal prodejci a ten koktal, jak to nevěděl apod. To víš že jo...Říkám, mi poslali ze dvou servisů z Německa normálně celé výpisy, včetně stavu km atd. atd. A to německy neumím nic. Takže mail, google překladač a pojďme.

Edited by agent007
Link to comment
Share on other sites

zjistit se to dá, ale jen pokud auto po celou dobu jezdilo do autorizovaného servisu, který je na databázi napojen. Dost často údaje kryjí jen dobu záruky.... A když už máš auto koupené, chceš to opravdu vědět? Je to jako test otcovství, ne vždy to potěší a ten vztah k sousedovu klukovi už bude navždy jiný :D 

Link to comment
Share on other sites

Obávam sa, že takto jednoducho to nefunguje. V serviske si zisti servis vo Franc, podľa možnosti autorizovaný, starý google ti zistí adresu, príp. mail a napíš priamo im aj s uvedením VIN. Alebo autorizovaný servis ŠA v ČR, zober techničák, flašku dobrého pitiva a ukecaj technika, aby ti to pozrel. Nevytlačí ti to, tak si rýchlo zapisuj na prinesený papier  prineseným písadlom. Toť moja súsenosť. Nebolo to jednoduché, ale stálo to za to.

Km na STK u nás sú už dávnejšie, len údaje sú tie, ktoré technik zapíše podľa toho, čo vidí. Či je to pravdivá skutočnosť, to zatiaľ nik nerieši.

Edited by Effendi
Link to comment
Share on other sites

Někteří jedinci asi nepochpili oč mi jde stránku pro ČR (http://www.kontrolatachometru.cz/) jsem objevil, ale je mi to k h...., objevil jsem i pro SR (http://www.ko.sk/Home.aspx?Menu=id:HOznamy&lng=SK) to mi je taky k h.... já hledám pro Francii a pokud se to povede tak by mě zajímalo i Rakousko. Takže prosím stránky pro FRANCII.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...