Přejít na obsah

nesklapeji se zrcatka sup2


Host julio

Doporučené příspěvky

Zdravim, mohl by mi nekdo poradit co delat kdyz se po dlouhem stisknuti tlacitka na DO k zavreni vozidla nesklopi zrcatka? Uz se mi to stalo cca pred 2 tydny. V servisu to zpravily za 10min. a nechal jsem tam 600kc. Pry to byla nejaka chybka na el. sedacce...ani sami nevedeli proste znova vyresetovali sedacku a jelo to. A ted to dela znova... Nevi nekdo jak si to opravit aniz bych musel nechat dalsich 600kc v autorizovanem servisu? Dekuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Asi to bude baterka, koupil jsem novou a zitra vymenim, jel jsem cca 100km a manualne z interieru po dojeti zrcatka nekolikrat sklopil a nic.

..v navodu pisou ze musim do servisu s vymenou baterie...to mi prijde trosku smesne...nebo je u toho nejaky problem? Elektronika nebo neco v tom smyslu? Po vymene baterie by se meli rozsvitit vsechny kontrolky a po ujeti dostatecne vzdalenosti s protocenim volantu by melo byt vse ok ne? Dekuji za pripadnou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterie vyměněna, v klidu bez problému vše naskočilo po ujetí pár metrů a protočení volantu. Zrcátka ale stále nefungují takže baterií to nebylo. Opět mě teda čeká Škoda servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sklápění standard u SII?

 

EDIT - tak se mi taky sklopily :-)

 

Jak je odklopím? DO při podržení  stáhne okna, zrcátka jsou stále sklopená.

 

EDIT 2 omluvte idiota, co neumí najít najít na ovladači příslušnou polohu pro sklápění :-)

Editováno: , autor: AR1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zkus stahnout okna dálkou , jestli ti jde dolu okno řidiče , když ne zvedni dálkou , dej zapalování a stahni okno normal čudlem , zase vrať , vylez a zkus sklopit zrcadla dálkou .... u někoho to pomůže 

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak u me to nakonec vyresil servis. Vymenil jsem baterku, zkousel jsem ruzne zde doporucovane kombinace s klickem i bez a nic. Bylo to hotovo za 10min. a stalo me to 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mně to dělaly nedojeté okna.Když se zrcátka nesklopí,nedošlo , hlášení že okna jsou dovřena.Už to ani neřeším obyčejně někdo zmáčkné posuv okna ,ale to nedojede na pozici třeba vypnutím klíčku.Systém neví kde je okno a nedá souhlas zrcátku.Nástartuj a udělej kalibrační jízdu na oknech dolů a nahoru Pak vysedni a zkus zrcátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, mám supa II asi měsíc a sklápění klíčkem až do včerejška fungovalo. Teď mám ale stejný problém. Ovladačem zrcátek zevnitř funguje, ale podržením zamykání na klíči ne. Vyzkouším ještě rady co jsem se tady dočetl. Ale kdyby někdo věděl, tak ....... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zatím vyřešeno. Jak bylo napsáno od HANZTD, dělalo to asi nedojeté některé z oken. Po prvním stažení oken dálkou se otevřely všechny krom u řidiče. Nato jsem řidičovo okno stáhnul normálně zevnitř a znovu projel všechny dálkou. Nakonec vše funguje.  :kol-47: Díky za pomoc viz. výše.

Editováno: , autor: maxmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak a už je to tady zase, ale s tím rozdílem že už nejde vůbec nic. Řidičovy dveře absolutně bez šťávy a nejdou ani zavřít, musím ručně klíčem. Nejde levá strana takže zadní levé dveře taky né. Vypadá to na přerušený drát nebo tak něco. Zahýbal jsem husím krkem ve dveřích a od té doby ani ťuk. O víkendu se na to podívám a uvidím co s tím.

Editováno: , autor: maxmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...