Přejít na obsah

nesklapeji se zrcatka sup2


Host julio

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Takze uz i ja sa hlasim k tym, ktorym nefunguje sklapanie zrkadiel cez DO. 

 

Troska som sa v tom hrabal a u mna to sposobuju spolujazdcove dvere. 

Proste okno strati naucene polohy. A koli tomu nejdu zaklopit zrkadla. 

V diagnostike ziadna zavada. 

 

Takze typujem na poskodeny plus kabel v prechodke A stlpika. Lebo inac si neviem vysvetlit uz po xty krat zabudnutie nastavenej polohy okna. 

Ci mate niekto inu skusenost co by to mohlo sposobit, resp. Co drzi pamat v Rj spolujazdca? 

Dakujem za kazdu radu. 

 

 

 

Editováno: , autor: imo17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po prvý krát sa mi podarilo otvoriť prechodku tak aby som nezlomil ten zobáčik 

Vďaka Ferdovi za radu!

 

Ale bol som sklamaný, lebo káble boli úplne v poriadku. Pre istotu som to celé rozpinoval a dal dole aj prechodku aby som to celé prekontroloval, ale nenašiel som, že vôbec nič čo by nasvedčovalo poškodeniu drátov. 

Jediné čo som zisatil, že chlapci v škodovke sa asi snažia ušetriť každý cent, lebo kabeláž v spolujazdcových dverách je ešte o kúsok kratšia ako krátka. 

 

Takže som zvedavý prečo jednotka dverí dokáže zabudnúť polohu okna. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ferda25 napsal:

Tak jedině motorek nebo ještě husí krk u řidiče...

 

Teraz som vo faze testovania. 

Na motorcek to netypujem lebo okno som nestahoval a skor ho nepuzivam. 

A nevidim dovod aby jednotka u spolujazdca zabudla polohu koli poskodenym dratom u vodica. 

Ale je pravda ze  schemam  som sa extra nevenoval. 

 

Editováno: , autor: imo17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodicovu prechodku som mal otvorenu niekedy asi v augoste koli vymene prechodky po jej zlomeni pri reklamacii nefunkcnosti tlacitka na dverach pre central.

 

Ale kedze som nemal sa s nimi natahavat tak som si to vymenil sam. 

A az na +kabel ktory bol dopraskany na izolacii ziadne poskodenie. 

 

Teraz budem jazdit len sam tak sa necham prekvapit ci to jednotka zabudne. 

 

Zatial to funguje.

Tak som zvedavy. 

Potom dam vediet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chlapi mne sa stalo podobná vec ako vám a vyriešil som to takto.

Puliroval som auto dva dni a vybilo mi na totalku baterku ...keď som to zistil klasika nabil som ju ... a zistil som že mi nesklapaju spätaky .keď funkcia na palubovke alebo maxidote dúfam že som to dobre nazval bolo sklapanie zahaknute..teda potvrdené.. potom držím ovládače či mi reaguju aspon okná kľúčikom a  zistil som že iba zadné okná reaguju.. tak som si našiel na palubovke zase v nastaveniach komfort okná potvrdil som ovládanie všetkých uzatváranie a otváranie a bolo po zavade. Začali sa skapat spätaky.

Editováno: , autor: Tomas Beginer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj všem.

 

Dneska ráno jsem přišel k autu venku -4 stupně, zapnu klíček a nastartuju a hle, pravé zrcátko se vyklopilo úplně na druhou stranu. Tak jsem vnitřním ovladačem sklopil zrcátka a obě se sklopila, ale pravé až na sklo, byla to docela rána.

Potom se zase vyklopilo až na druhou stranu. Musel jsem do práce a tak jsem ho narovnal růčo, šlo to lehce a na parkovišti zase rána až na sklo při sklopení.

 

Před 2-ma dny jsem byl v myčce, jestli to s tím nemá něco společného. Někde jsem kdysi četl, že to jde opravit, ale už jsem to nenašel. Můžete prosím poradit jak to opravit nebo dá se sehnat jen mechanizmus???

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

tak zkus jednoduchou věc. Kup si sprej na odstraňování námrazy autoskel, sklop si zrcátko (vlastní odrazovou plochu) dolu abys ho mohl stříkat ze shora přímo za zrcátko.

U mě zabrala asi 1/3 náplně spreje, která rozpustila námrazek utvořený v mechanismu zpětného zrcátka.

Párkrát jsem zpětná zrcátka nechal sklopit a vyklopit a nechal zrcátka nesklopená.

 

Takže tak

 

Ace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Mohl bych aktualizovat toto téma. Také se mi nechce sklopit zrcátko na straně u řidiče. Přitom spolujezdcovo, chodí dobře, jak sklopení celého zrcátka k autu tak i zklopeni skla při zpatečce. Koukal jsem že na straně u řidiče nemá  světlo  to osvětlení pro nástup. A na straně u spolujezdce světlo v zrcátku nesvítí. Je možné že někdo tam zrcatko měnil a dal tam levnější vnitřek?? Jiný typ zrcátka bez sklápění??  A nebo je chyba jinde. Maxidot má v nastavení zklopeni synchronizovaně. Dal by se někde sehnat originální díl (vnitřek asi 9 pinů) a jak složitá by byla výměna?? Auto by to asi umět mělo?  Auto jsme kupoval jako ojeté ale v pěkném stavu. Tohle je zatím jediná chyba kterou to auto má. Co na něm nefunguje 

Editováno: , autor: Fenix87CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se taky trochu bojím že to někdo vyměnil a dal tam jen obyčejné vyhřívané zrcátko bez sklopení. Asi by dneska nebyl problém sehnat spodek zrcátka (po bouračce) a vyměnit ho (vnitřnosti)??. Koukal sem že za originál chtějí 11tis 

Editováno: , autor: Fenix87CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...