Přejít na obsah

Kamínky mezi kotoučem a krytem brzdy


miklisek

Doporučené příspěvky

Tak mám nehezkou zkušenost se zimním provozem. Na silnicích CHKO Třeboňsko a Novohradské hory, sypaných štěrkem, došlo dvakrát k "uložení" kamínku mezi přední kotouč a krycí plech, který je za ním. Je tam asi nějaká kapsa v tom výlisku krytu a kamínek vhodné velikosti prostě sám už nevypadne. Ty zvuky při při nízké rychlosti, třeba při parkování, jsou pak děsný. Nový auto a takovej skřípot, jak když za sebou táhnu upadlej výfuk, lidi se otáčeli, byla mi fakt hanba. Bohužel jediná pomoc je sundat kolo a kamínek vyšťourat, rychlá jízda nepomohla, kamínek se tam vždy udržel. Pěkně blbý.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak já za 8 let s OI nikdy, jezdím každý rok stejná místa. S Rapidem loni nic, ale to byla nezima.

Ten plechovej cirkus byl hroznej. A zpátečka nepomohla, asi je to tam udělaný jinak. Liťáky bohužel nemám, tak nezbylo než udělat v Třeboni a v Nových Hradech na parkovišti pit-stop :-D.

Naschvál to reportnu na infolinku, ať si počtou posilvestrovský vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. To by ale na funkci nabírání kamínků snad vliv mít nemělo.... ET38 je stejný jako u Rapiďáckých. Ono jde asi o to, že na tom Novohradsku a Třeboňsku bylo posypáno fakt fest, že to byl do podvozku pěknej rachot. A to jsem jel s rozvahou, žádný blbnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...