Přejít na obsah

Po stačení brzdy kolísanie otáčok


Palinkoo

Doporučené příspěvky

Mám taký problém .. Sledoval som cez VAG moju felinu a keď som stál , stláčal som brzdu a prudko kolísaly otáčky .. od 620ot.min až po 1200ot.min .. a po zahriatí motora a jazde asi 20-30 km keď vyradím rýchlosť a zatlačím jemno a plinule brzdu tak mi dokonca aj zasvieti (alebo preblikuje) kontrolka mazania ! Neviete kôli čomu sa to môže diať ? Viď. pridávam video + ešte mám problém viď obrázky na nastavení škrtiacej klapky .. Auto je : Felicia 1.3mpi 50kw 4 bodový vstrek . rv2001 motor najazdené 220000km

Video :

 

https://www.youtube.com/watch?v=71p7km0f1t0&feature=youtu.be

 

Foto nastavenia škrtiacej klapky : 

 

xKU13X.jpg

 

A takto by vraj mala byť nastavená ... ale aj po nastavení údaje zostávajú ako predtým .. : 

 

8cP1cC.jpg

Editováno: , autor: Palinkoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze sání vede k posilovači hadice - je gumotextilní, s dvěma vrstvama oddělenýma opletením. Odpojit na straně sání, přirubu dočasně zaslepit (aby motor nepřisával falešnej vzduch), natočit motor a na místě zadupat na brzdu - když se to kolísání s hadicí odpojenou neobjeví, je to buď díra v hadici, nebo v posilovači, když to bude i přes záslepku přetrvávat, muselo by se hledat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...