Přejít na obsah

Chyba (17549) P1141 a (16556) P0172


LeprikonCZ

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 Potřeboval bych poradit na co se mám zaměřit..Auto za studena chytá na 3válce po sešlápnutí plynu se chytne i ten čtvrtý a otáčky se drží okolo 1500 jak se motor zahřívá tak otáčky klesají, určitě to má souvislost s těmito chybami jiné jsem totiž přes ŘJ nenašel..Fabia má najeto 44tis. km. Jedná se o 1,4 MPI 50Kw.. Teoreticky by to mohla mít na svědomí lambda přece jenom už je 15roků stará, ale ruku do ohně bych za to nedal... Sání vzduchu vypadá taky dobře filtr, je vyměněný před 3 měsíci... Auto od novoty moc nejzdilo až teď sem ho dostal do ruky (to mělo cca 37tisíc km ) a je v provozu téměř každý den.. Jinak předtím jezdilo tak jednou za týden nebo dva..    Na jedné stránce jsem našel toto:

icon_quote.gif chiptuning Aktivista 1444440716448dcd7859f3a.gif spacer.gifZaložen: 23.1.2006 Příspěvky: 2518 Bydliště: plzen
  spacer.gifspacer.gifpost_corner.gif
  177_Bez_nzvu_57.jpg 
177_Bez_nzvu1_3.jpg

 

s tím že dotyčný stáhl dílenský manuál na těchto stránkách. Nemůžete někdo poradit na co se mám podívat? nebo kde bych stáhl dílenský manuál ??  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...