Jump to content

Odcizena Škoda Octavie II vínová - SPZ 4AH6889


Vobo007
 Share

Recommended Posts

Přátelé okřídleného šípu,

omlouvám se za svůj přízpěvek, mám F1 - 2002 ročník - snad milión zabezpečení proti zcizení. Tak trásné auto to bylo, ale mne toto irituje. Kdyby onen dotyčný napsal : měl jsem milión zabezpečení i přez to mi ho šlohli, politoval bych ho. Líto mi je auta, majitel, který nepřemýšlí, škoda slov.Radek.

Link to comment
Share on other sites

Já jen odhaduju že neměl žádné zabezpečení. Je to pořád klasika v ČR že čím drahší auto. tím méně zabezpečení má a lidé se spoléhají na imobilizer a alarm a tak si myslím že tento je stejnej. Navíc i kdyby měl zabezpečení, takové auto se nenechává přeci stát před barákem .. A ještě k tomu v praze kde se krade ve dne v noci..

Link to comment
Share on other sites

Přátelé okřídleného šípu,

omlouvám se za svůj přízpěvek, mám F1 - 2002 ročník - snad milión zabezpečení proti zcizení. Tak trásné auto to bylo, ale mne toto irituje. Kdyby onen dotyčný napsal : měl jsem milión zabezpečení i přez to mi ho šlohli, politoval bych ho. Líto mi je auta, majitel, který nepřemýšlí, škoda slov.Radek.

A to si myslíš, že když tam máš "milion" zabezpečení, tak ti ji nemůžou ukrást? Trošku soudnosti by to chtělo, než něco napíšeš. O tom co tam měl, nebo neměl víš prd, tak jak to můžeš hodnotit?

Link to comment
Share on other sites

mam rád moralisty co v tim autě spí v garáži a pak tu mudrujou ...

 

holt každý tu možnost nemá... taky mě bylo auto ukradnuto,bez havarijka,bez zabezpečení ... zamrzelo to,ale život jde dál.... od té doby jen dobrá pojistka a nic víc... proč?Protože když to budou chtít ukrást,tak ti nic nepomůže a aspoň něco málo dostaneš od pojišťovny.

 

znám případ,kdy projeli v zadní zdí garáze traktorem a ukradli 3 motorky.Kované panty, alarm na vratech a IP kamera pod okapem.... 

Link to comment
Share on other sites

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Pawouk, tak vím o tom něco více než prd. Automobil se mi pokoušeli ukrást již čtyřikrát. Něco Ti řeknu, myslím si, že tento vůz nebyl pojištěn, protože já, kdybych měl pojištěné auto, tak nepíšu sem, natož, abych se ho vydal hledat. Modlím se jen, aby někde policajti nevyčmuchali holý skelet mého vozidla dříve, než dostanu peníze z pojišťovny. Říkáš trochu soudnosti, než něco napíšeš. O co Ti jde? Nikoho neurážím a projevil jsem lítost, jsem snad já hlupák, když mám zabezpečeno vozidlo snad miliónem zabezpečením? Jen se pozastavuji nad tím a opravdu mi to hlava nebere, jak se někdo může tak trestu hodně chovat k autu, když jej nezabezpečí, jakkoliv! Jen prosím nediskutujme o tom, že ikdyž mám milión zabezpečení, že mi nemůžou ukrást auto. Ano, stát se to může, odtahovka, všepásmová rušička a je to. Pawouku, já nemám pětkového baworáka či Ferrari na parkovišti, mám Fabii 2002 ročník, když případný zloděj koukne dovntř, tak někteří z nich pochopí, že s tím neodjedou, protože, než by si pozvali odtahovku tak šlohnou tu fabii vedle, řeba právě tu, která nemá ani tu páku na volant za těch sto korun. Právě proto mám na 98% to moje vozidlo chráněno těmi milióny zabezpečení a ještě k tomu si platím takovou pojistku za 700 Kč/rok. Pojišťovna mi vyplatí do 100 000Kč, když mi vozidlo odcizí. Dělám málo pro svého miláčka? Co mi chceš ještě vytýkat? Radek.

Link to comment
Share on other sites

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Pawouk, já a mimo, tak urážet Ti jde. Jaký předchozí článek, vyjadřuji se k Tobě, chápeš? Když už si takový gémius, člověk s tak obrovským nadhledem, že si dovolíš  něco takového napsat, jistě vysvělíš co mám chápat? Do Tvých myšlenkových pochodů nevidím. Budu Ti povděčen. Radek.

Link to comment
Share on other sites

Tak dobře - máš, cos chtěl. Napsal jsi toto: "...Kdyby onen dotyčný napsal : měl jsem milión zabezpečení i přez to mi ho šlohli, politoval bych ho.Líto mi je auta, majitel, který nepřemýšlí, škoda slov." A přesně toto tvé vyjádření jsem kritizoval ve svém prvním příspěvku a zopakuji to tedy znovu: O tom co tam měl, nebo neměl víš prd, tak jak to můžeš hodnotit? A jak si ty můžeš dovolit o někom napsat, že nepřemýšlí, když nemáš o dané věci potřebné informace? Tvoje projevená lítost je v kontextu celého příspěvku jasně ironická a posměšná. Škoda slov...

 • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

škoda na autě naštěstí není zas tak velká, jak by se mohlo zdát. Najeto nejmíň 350 tisíc, dvouhmota dávno za zenitem, turbo věčně v nouzáku, levý bok sedřený na plech a na zadním sedadle nalepaná žvejkačka. Kdyby to majitel všechno chtěl dát do caiku... no prostě trochu nám ta diskuse sklouzává úplně jinam. 

Link to comment
Share on other sites

Přátelé okřídleného šípu,

pro: dick -  dobré dicku.Hmm. Radek.

pro : Pawouk - tak ta věta Ti leží v žaludku, fajn. Musí Ti dát za pravdu, že na 100% opravdu nevím co tam měl či neměl. Pouze jsem spekuloval, když tak mne oprav, pokud se opět mýlím, kdyby měl těch milion zabezpečení a pojistku, tak by ten dotyčný tak nevyšiloval, protože může být v klidu. Sice auto v čudu, chápu jaký to musí bý šok, ale má je pojištěno.Toho auta je mi opravdu líto a nevím jak jinak Ti to mohu dokázat, že tomu je tak. Pokud budeš chtít, tak se tady budu muset s Tebou o této mé lítosti, dohadovat do nekonečna,ale doufám, že jsme to uzavřeli. Dále si stojím za tím, že pokud vlastníš automobil a nezabezpečíš si jej ( tím nemyslím spoléhat se na zámek, imobilizer a uzamčení volantu po vytáhnutí klíčku), je slušně řečeno velmi,velmi naivní - to je jen k tomu majiteli, který nepřemýšlí. Opět si proto dovolím i tutu část věty uzavřít a již se k tomu nebudu vracet. Sice si to nenapsal, ale pokud jsem Tě nějak urazil, mrzí mne to a omlouvám se. Co Ty na to? Radek.

Link to comment
Share on other sites

Ano takto jsi to měl koncipovat hned, že pokud mám alespoň dvě věci ze zabezpečení(defend, vypínač, garáž, pojistka...) tak s klidným srdcem se dá říci, udělal jsem vše a nebudu si vyčítavě pro svou blbost trhat koule :-)

Link to comment
Share on other sites

Radomíre, mě jsi neurazil, ale zakladatele tohoto vlákna. Jen tady stále spekuluješ o jeho případném pojištění/nepojištění, či zabezpečení/nezabezepčení, aniž bys cokoli o tomto věděl. O nic jiného zde nejde. Podle mě jediné, co má nějaký význam, je dobrá pojistka. Pak nepotřebuješ vymýšlet milion zabezpečení, které ti nakonec stejně nepomohou a skončíš u té pojistky.

Link to comment
Share on other sites

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Pawouk - původně jsem neměl v záměru se k tomu vracet, ale Ty mi o to stojíš. Myslím si, že z toho co jsem zde napsal si Ty vybíráš jen to, co  se Ti hodí. Nemohu s Tebou souhlasit, že jenom ta pojistka, která podle Tebe je spása. Já mám těch milión zabezpečení a pojistku k tomu, přez to, či právě proto, kdyby si ráčil pořádně číst moje příspěvky, se mi pokoušeli čtyřikrát ukrást mého miláčka a nepovedlo se. Zůstalo vždy na svém místě. Ale Tebe dráždí něco jiného. V Tvém případě, je to špatně. Tvé jednání se neslučuje s funkcí moderátora.

Link to comment
Share on other sites

Že tě to ještě baví... Já to tady měl za již uzavřenou událost. Nicméně jsi zase vedle, nevím, o co Ti tady vlastně jde. Jestli máš se mnou nějaký problém, napiš mi to otevřeně do SZ. Tady nebudu vést a trpět nějaké diskuse o mých rozhodnutích.

Link to comment
Share on other sites

Radomíre, mám na tebe pár dotazů:

1. kolik si vrazil do toho zabezpečení
2. kolik úkonů musíš udělat, než se svým autem odjedeš? (já sednu do auta a jedu)
3. kolik kilometrů ročně najezdíš, že tě ty úkony neobtěžují a děláš je pravidelně a nikdy na to nezapomeneš?
4. píšeš, že se ti 4x snažili ukrást auto... proč si jako takový miliovník svého mazla neudělal opatření, aby se to už nikdy nestalo? (např. garáž?)
5. kdo ti nakukal těch 100 tisíc? Za tvé auto ti pojišťovna nedá ani půlku....

Měl si štěstí na 4 pitomce, co se o něco snažili, nic víc (kdo ví, jestli chtěli auto nebo jenom rádio, airbag nebo jen auto pročesat). Kdyby si to auto vyhlídl zloděj, tak odjede.....

 • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By Benny-ova
   Zdravím, koupím toto příslušenství pro vozy Škoda Felicia a Octavia, případně má-li to někdo ve svém voze a změřil by mi to budu rád.
   KCD072001 a KCD072002 - plastové kryty oken (tzv. ofuky);
   KDA072015 - plastové kryty prahů;
   KGA093005A - dekorativní polepy středních sloupků;
   GEA093001A - bezpečnostní paket;
   GEA093013 - halogenová autolampa;
   DMA000001 - taška do kufru velká;
   DMA000005 - taška do kufru;
   DMA000007 - síť na zadní opěradlo malá;
   Děkuji
  • By sniper bill
   Prodám disky RC Design D3 (Německo), 6.5Jx15 ET45, rozteč 5x112, střed 57.1. Vhodné na zimu, nekopnuté, dva lehce škrábnuté. Měl jsem je jako 3. sadu k Octavii II.
    
   Ostrava.
  • By Adrian250
   Ahojte neviem či sa tu niečo podobne už riešilo, nenašiel som.
   Mal som tukacku do ľavého predného blatníka. Pokrceny plech a a odrany elektrón. Blatnik som dal vymeniť a napadlo má že radšej spravím aj geometriu. Po geometrii sa ukázalo že ľavé predné koleso je oukej. Ale pravé predné nie a ani ľavé zadne. Auto mám od novoty a nikdy som inú búračku nemal.
    
   Otázka môže sa to takto pohnúť ? Alebo to môže byt od novoty? A nerozumiem tým číslam dokáže mi to niekdo vysvetlit ci je to veľa alebo malo ? Pripadne ci to vôbec riešiť? Skoda rapid 2015 naj. 80.000km
    
   Ďakujem .  • By dayveethe
   Michelin Energy Saver 205/55 R16 GreenX letní ojeté
   k tomu Nikdy nepoužité plechové disky 6x16 5x100 ET 35 originál Škoda
  • By Stuchloš
   Zdravím, mám Škodu Octavii II 1.9 TDI, rok výroby 2008 najeto cca 250 000. Mám problém s DPF. Asi před 2 měsíci se mi poprvé rozsvítil, hned jsem jel auto projet a normálně zhasnul. Po několika týdnech se rozsvítil znovu ale už během jízdy začala blikat kontrolka žhavení a motor se hodil do nouzového režimu. Po konzultaci s několika servisy jsem nechal filtr vyčistit a hodnota klesla na nějakých 20%. Cca za 14 dni se ale opět rozsvítil takže jsem to opět začal řešit s tím ze mi bylo řečeno ze na vině po čištění muže být ještě senzor tlaku DPF. Po výměně jsem doufal že už bude všechno v pořádku ale po cca týdnu znovu. Zase jsem volal do servisu ale bylo mi řečeno ze na diagnostice není žádná chyba a že se s autem prostě musí jezdit. DPF vždy po rozsvícení zhasne, ale už si nějak nevím rady protože si nemyslím že by ten filtr byl zase úplně zaplněný když na diagnostice se píše ze plný není. Nemáte někdo s tímto nějaké zkušenosti? Za každou radu budu moc rád.
×
×
 • Create New...