Přejít na obsah

Odcizena Škoda Octavie II vínová - SPZ 4AH6889


Doporučené příspěvky

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Pawlisko - jenom na úvod nežli Ti odpovím na Tvé dotazy, každé vozidlo, které jsem kdy vlastnil, tak jsem si jej velmi považoval a tím i chránil. Automobil je pro mne fenomén, největší koníček, radost a dobrý parťák. Pro mne není  jen dopravní prostředek. Ikdyž jej mám pojištěn i proti krádeži plus těch milión zabezpečení a přezto by mi zmizelo, bylo by to pro mne hodně špatné. To špatné myslím tím to, že mám citovou vazbu k tomu plechu. Vím, že i já bych se s tím musel vyrovnat a koupit si zase jiné vozidlo, ale opět bych mu věnoval stejnou péči a postaral bych se o to, aby nezmizelo, třeba pár dní po koupi. Každý jsme jiní, každý máme na různé věci jiný úhel pohledu a k tomu také tak přistupujeme. Ne všichni mají pojištěné auto, ale setkal jsem se zde na foru s lidma, kteří nechtějí nechat své nepojištěné vozy jen tak na ulici a snaží se nekalým živlům odcizení pokud možno znemožnit. Já patřím mezi tyto lidi a neusínám na vavřínech.

 

Odpovídám:

1. Co jsem musel koupit tak cca 8000 Kč.

2. Pravdou je, že mi to tak dvě minuty trvá než odjedu, ale i kdyby mi to trvalo deset minut, tak mám pořád radost, že to mohu dělat.

3. Najedu cca. 12 000 km/rok. Tu proceduru dělám pokaždé, ikdyž mám popojížďky po městě a třeba sedmkrát vystupuji. Stojí mi to za to.

4. Garáž mám, ale ta lokalita?! Garáž není sejf v bance. Tu jsem ji měl také vykradenou, divnej svět a zákony.

5. Já vím, zase tak najivní nejsem, ale když už mi můj miláček zmizí, dostanu alespoň 5.Kč na lízátko. Sladké uklidňuje.

 

A k Tvé poslední větě - ano jistě to byli pitomci že nepřekonali těch milión zabezpečení, nenastartovali a neodjeli, sem tam vidím v televizi jak policie honí nějakého pitomce, který ukrakd auto. Omlouvám se dotyčnému, že jsem jej nazval pitomcem, on to může být chytrý kluk. Jo a z auta mi nezmizel ani airbag ani rádio ani volant či sedačky. Patrně tam pouze hledali nějaké starožitnosti, foťáky, notebook a spoustu dalšího. Ale možná příště přijde už konečně odborník. Ale pevně doufám, že Tě o tom nebudu muset nikdy informovat. Přeji Ti, aby si našel své vozidlo vždy na svém místě. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Radku,

 

děkuji za odpovědi na mé otázky. Máš očividně trpělivost, kterou já osobně nemám. Najedu ročně 2x to, co ty a přiznávám, že bych neměl nervy pokaždé, co sednu do auta řešit zabezpečení.

 

Pravda je, že jsem si k 21. narozeninám koupil Octavii za 300 a parkoval ji před barákem a nikdy by mě nenapadlo, že zrovna mě (byl jsem naivní) a 5 metrů od okna, za kterým jsem spal mi to auto ani ne po 3 měsících ukradnou. Pojištěné jsem auto samozřejmě měl. I tak mi ale vznikla škoda přes 100 tisíc. Nemáš představu, jakou zlost jsem cítil. Aby mi to nebylo líto, po půl roce jsem si koupil téměř stejné (až na motor - z 1.9TDi na 2.0TDi) úplně totožné auto. A že bych měl dnes v autě milion zabezpečení? To fakt ne... Dobrá pojistka, už nejsem línej a parkuju ho za plot a zabezpečení proti trotlům...

Víc nemá cenu, protože když ho budou chtít, tak si ho prostě vezmou...

Měj se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotrik: Spoluúčast bývá 10%, ale zapomeň na to, že z částky, kterou máš uvedenou ve smlouvě. Je to tvoje uvedená hodnota vozidla, podle které je vypočítána hodnota pojistky. Ve výsledku však zjistíš, že pojišťovna má svoje tabulky a tvoje auto ti ohodnotí podle svých výpočtů. Takže v mém případě snížila pojišťovna cenu vozidla (koupeno za 300 tisíc) za necelé 3 měsíce o 20 tisíc. V současné době mi například pojišťovna (je jedno jakou budu jmenovat, fungují svým způsobem všechny stejně) oznámila, že sice mám uvedenou pojistku po 2 letech od koupě vozu (taky za 300 tisíc), ale podle jejich tabulek to vychází na 210 tisíc Kč (samozřejmě jsem změnil pojišťovnu, ale o moc jsem se nepřilepšil).

Takže jestli má někdo Fábii (2002) a platí za havarijko strašný prachy jenom kvůli tomu, že má uvedenou hodnotu vozidla 100 tisíc, ať se pak nehněvá na pojišťovnu, že mu dala o dost míň.

A třeba v mém případě si to spočítej: 300 000 mě stálo auto. Pojišťovna ohodnotila vůz na 280 tisíc, 28 tisíc spoluúčast = dostal jsem 250 tisíc. Jako plátce mi však nezaplatila DPH, takže jsem měl na účtu cca. 200 tisíc korun (neříkám, že přesně). Našetřil jsem 200 tisíc, 100 tisíc si půjčil. Úvěr jsem musel doplatit i se všíma možnýma poplatkama a zůstala mi stovka. Takže během 3 měsíců jsem přišel o 100 tisíc.

Nefňukám, jen říkám jak to je. Havarijní pojištění je dobrý ne od toho, že si pak obratem koupíš nový auto, ale dobrý na to, že nemusíš platit úvěr za auto, který nemáš, případně nejsi úplně bez peněz...

PS: samozřejmě existují případy, kdy na tom člověk vydělal. Třeba kámošovi se stalo něco podobnýho, jenomže on koupil od firmy auto za 160 tisíc a reálná hodnota na trhnu byla okolo 220 tisíc, takže na tom nějakej litřík vydělal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojišťovna má své tabulky, podle kterých ti ohodnotí vozidlo v případě pojistné události. Z té se pak vypočítá spoluúčast a zbytek dostaneš. Hodnota vozidla udávající v pojistné smlouvě slouží k výpočtu smlouvy. A žádný pojisťovatel Ti neřekne, hele dejte si to nižší, budete zbytečně platit a ve výsledku dostanete stejně míň, než si uvádíte, protože z toho mají co? Provize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hrozně záleží, jak je ta pojistka definovaná, podle toho se vyplácí plnění. Ale ani nižší pojistná cena se nevyplatí, pojistka by měla odpovídat těm jejich tabulkám. Pokud je auto podpojištěné, tak se samozřejmě krátí i plnění. Takže například výměny blatníku - pojištěno na cenu nového dílu - dostaneš cenu nového dílu. Pokud si ale uzavřel pojistku na cenu, která odpovídala jen 80 % skutečné hodnoty vozidla, dostaneš také jen 80 % ceny blatníku. Tohle je docela problém u pojištění domácnosti - schválně, kdo dokáže říct, za kolik má doma majetek? Když to ale nasčítá pojišťovna, tak se pak člověk nestačí divit, jak je bohatý. A díví se pak, když mu pojišťovna vyplatí jen polovinu z ceny škody, protože to měl podpojištěné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně, pokud dojde k poškození vozidla jakožto třeba uvedená výměna blatníku, pak se zaplatí oprava celá a z faktury jde pak spoluúčast (případně DPH) na účet pojištěnce. Že by docházelo ke krácení je podle mého zdravého úsudku blbost. Ta hodnota vozidla je daná především kvůli totálce nebo právě krádeži. Samozřjemě, pokud bude mít někdo hodnotu vozidla udanou podcenou, tak mu pojišťovna pak dá raději totálku a vyplatí mu nesmysl, který si vyplnil při uzavření smlouvy, než aby platila něco nad tuto částku.

Hlavní je brát tu pojistku fakt s rozumem. Pokud nemáte GAP, tak se nikdy nedostanete na částku, za kterou jste to auto kupovali. Je potřeba ji fakt brát tak, že díky havarijnímu pojištění nepřicházíte o všechno a minimálně případný úvěr si tím doplatíte tak, abyste neplatili za něco, co nemáte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by ses divil... přes HAV i POV .. některé pojišťovny výměnu dílů po havárii za nové uznává do 3 let stáří vozu a některé do 1 roku stáří vozu.Pak jedině vrakoviště a druhovýroba.Takhle defakto uměle pojišťovny podporují zlodějíčky a šmejdy.Pozor na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to není zdaleka tak jednoduché. To rozhodnutí se týkalo konkrétního případu, konkrétní pojistky, konkrétní pojistné situace. Lze to zobecnit pouze v rámci stejných vstupních podmínek. Takto to ostatně platí u všech rozhodnutí ústavního soudu. Jde také o to, do jakého stáří vozu je pojišťovna ochotna platit originální díly a práci autorizovaného servisu a kdy ti začne nutit druhovýrobu a neautorizovaný servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konkrétně, pokud dojde k poškození vozidla jakožto třeba uvedená výměna blatníku, pak se zaplatí oprava celá a z faktury jde pak spoluúčast (případně DPH) na účet pojištěnce. Že by docházelo ke krácení je podle mého zdravého úsudku blbost. Ta hodnota vozidla je daná především kvůli totálce nebo právě krádeži. Samozřjemě, pokud bude mít někdo hodnotu vozidla udanou podcenou, tak mu pojišťovna pak dá raději totálku a vyplatí mu nesmysl, který si vyplnil při uzavření smlouvy, než aby platila něco nad tuto částku.

 

pojištění a zdravý rozum :-) Asi to byl extrémní příklad, protože pojišťovna tě auto podpojistit moc nenechá - jsou na to jednoduché tabulky a nová oktávka pojištěná na 200 tisíc by asi neprošla. Nicméně, kdyby jsi četl do podrobna veškeré všeobecné podmínky, tak by jsi se dozvěděl, že pojišťovna na to má právo a pojišťovaná hodnota musí odpovídat skutečnosti, jinak bla bla bla. Je to spíše problém u nemovitostí, kde je cenu poměrně složité přesně stanovit. Rozdíl mezi realitou a představou přitom bývá několikanásobný. Hodně lidí už také přišlo na to, že při krupobití barák nikdy zcela nelehne, maximálně to odnese střecha a okna, takže dům postavený za 10 mega lze proti živlům pojistit jen na milion. A úměrně tomu platit nižší pojistku.... no a v tý pojišťovně nejsou úplný kokoti (i když se tak často chovaj :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufejme, že nikdy nebudeme muset řešit žádnou pojistnou událost :)

Každopádně mi přijde na hlavu postavený, že když si dobiju předek auta, tak mi to nebudou lepit z dílů z vrakáče. Fakt jsem to ještě ani nezažil a ani v mém okolí jsem to nezaregistroval. Navíc většina pojišťoven tě posílá do autorizáku! Samozřejmě, nebavme se tu o 13 let staré Fábii. Tam snad havarijní pojištění nemá ani cenu. Myslím si, že i u Octavie 8 let staré tě nebude pojišťovna posílat k nějakému garážníkovi a řešit to vrakáčem. Takový přístup je fakt k pousmátí. Jinak nacenit auto si snad každej nacení raději o něco víc, než míň, páč by byl sám proti sobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to není zdaleka tak jednoduché. To rozhodnutí se týkalo konkrétního případu, konkrétní pojistky, konkrétní pojistné situace. Lze to zobecnit pouze v rámci stejných vstupních podmínek. Takto to ostatně platí u všech rozhodnutí ústavního soudu. Jde také o to, do jakého stáří vozu je pojišťovna ochotna platit originální díly a práci autorizovaného servisu a kdy ti začne nutit druhovýrobu a neautorizovaný servis.

 

Normalni pojistovna hradi opravu v autorizovanem servisu a z originalnich dilu. Moje to ma dokonce v pojistnych podminkach. Pred davnymi lety me zaplatili nove originalni dily i u 10 let stare Felicie, kdy nova palubka a dvere po vykradeni auta mely cenu zhruba polovinu celkove hodnoty auta. Pokud to ma tva pojistovna jinak, tak je nejvyssi cas prejit k nejake normalni, ktera si zivi pojistenim a ne okradanim.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A žádný pojisťovatel Ti neřekne, hele dejte si to nižší, budete zbytečně platit a ve výsledku dostanete stejně míň, než si uvádíte, protože z toho mají co? Provize...

 

Me z me pojistovny kazdy rok volaji at si tu cenu zmenim na aktualni hodnotu. A vim, ze to tak funguje i v jinych. Proste staci zvolit slusnou pojistovnu.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše záleží na konkrétní pojistce. Jsou pojistky, kde máš vyloženě napsáno (ve všeobecných podmínkách, které nikdo nečte :-), že u auta přes šest let můžeš na autorizovaný servis zapomenout. Já měl takovou kdysi na fabii, ale pojišťovák mi to řekl a vlastně s tím mi jí prodal - byla za poloviční cenu.

 

EDIT: jen ještě dodám, že do dílů z vrakoviště tě nikdo nenutí. Je tam taková obezlička, že pokud je k dispozici díl stejných vlastnost z druhovýroby, tak pojišťovna hradí maximálně tento díl. Stejné je to i se servisem, něco jako že hradí průměrnou hodinovou sazbu neautorizovaného servisu. Když takovéto auto necháš opravit v autorizáku, tak se pak samozřejmě vztekáš, že ti to nezaplatili celé....

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pojišťovna - ale nemyslím, že by na tom bylo něco špatného, byla to prostě vlastnost toho produktu, vyvážená tím, že to bylo za poloviční cenu. Samozřejmě mají i jiné pojistky..... Žádná pojišťovna nenabízí jen jedno havarijní a rozdíl holt nebývá jen v rozsahu asistenčních služeb...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud mluvis o te pojistce vylozene zamerene na stara auta s cenou za par supu, tak tam to mozna plati. Ale u normalni bezne pojistky u solidni pojistovny nic takoveho neni. Naopak maji smlouvy pouze s autorizovanymi servisy a ty si samy pojistovnu zinkasuji, bez toho aby clovek neco s pojistovnou vubec resil nebo neco ze sveho platil (mimo spoluucasti) a pak slozite z pojistovny tahal.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu ti můj příběh .. taky se mě snažili dotlačit u kooperativy při plnění z havarijního pojištění u 12 let staré fábie k opravě u jejich servisu nějakého .. jenže měl jsem prostudované podmínky smlouvy a už domluvenou opravu v autorizáku který byl navíc jejich servis taky .. řekla mě že nemám nárok na autorizák do telefonu ale když jsem jim řekl že mám v podmínkách smlouvy že musím k jejich servisním partnerům a to je i onen autorizák a trochu jsme se nepohodli tak mě zaplatili bez keců vše i v autorizáku .. teda já jen zadal opravu a oni platili fakturu .. neřešil jsem jak ale zaplatili.. škoda byla něco přes 10 000 .. ročně jsem s poviným platil kolem 8000 takže jsem to aspoň trochu využil ..

 

Teď mám opět kooperativu a mají už nové podmínky .. takže jsem zvědavej ale platím nyní 14 000 ročně takže je dotlačím ať chcou nebo ne do autorizáku. Já nevolám první na pojištovnu .. vždycky jdu první do autorizáku kde spolupracují s kooperativou a ti mě dají číslo opravy či co to a pak to řeším s pojišťovnou a ta jim vše proplatí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...