Přejít na obsah

Odcizena Škoda Octavie II vínová - SPZ 4AH6889


Doporučené příspěvky

prostě vždy záleží na konkrétní pojistné smlouvě. Není to o pojišťovně ale o konkrétním pojistném produktu. Pojišťovna vám ve finále udělá cenu jakou budete chtít, ale nemusí to být tak úplně zadarmo. Pokud bude pojišťovák férovej tak vám určitě veškeré rozdíly vysvětlí. Hádat se s nima je tak trochu blbost, když to člověk podepíše, že. Ale ani s tím neutorizovaným sevisem to není úplně jednoznačné. Teoreticky může být vyžadován úkon, který umí jen autorizovaný servis. Stejně tak nemusí být k dispozici náhrada z druhovýroby...Neřešte, co se kde píše na webech přečtěte si svoje pojistný smlouvy včetně podmínek

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam ale akorat pisou, ze to vyhledava servis, ktery je pro nas nejvhodnejsi, ne ze to je jediny, kde opravu proplati.

A kdyby sis přečetl podmínky, tak zjistíš, že můžeš jít kamkoliv, ale pokud nepůjdeš tam, kam chtějí oni, zvýší se ti dvojnásobně spoluúčast. Navíc já ti teda nevím, ale já bych raději dal auto do servisu, který za mě všechno vyřídí a nebudu to cpát někam, kde mi to nacení podle sebe a já pak budu mít půlky u sebe, až budu čekat na vyjádření pojišťovny, zda mi to zaplatí celé nebo ne. Navíc platit to ze svého a pak čekat a volat s prosíkem, ať ti to proplatí co nejdřív taky nemusím, takže když to zavezu tam, kam mám, ušetřím si nervy, čas, nervy, čas a i peníze......

Takže ano, můžeš jít kam chceš, ale s jinýma podmínkama, než ti doporučují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se teda vždy vyplatilo řešit to rozpočtem. Buď jsem si to pak opravil sám, nebo sháněl servis, který to udělá za určitou sumu. I po odečtení spoluúčasti jsem na tom vždy vydělal. Ale tohle taky nejde vždycky...

Jinak z mých zkušeností to pravý handrkování o zaplacení opravy přichází, pokud se to řeší z povinného ručení. V rámci havarijní pojistky se pojišťovny většinou ke svým zákazníkům chovají slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Z havarijniho pojisteni vzdy vyplaceji cenu novych dilu nebo nahrady v top qualite.strhavaji se pouze spoluucast,amortizace je nepripustna.jine je to u povinneho ruceni tam je to slozitejsi,proto se vyplati mit havarijko a plnit i nezavinenou nehodu z havka,na bonifikaci to nema vliv.plati to ovsem pouze pro pojistovny,ne pro takove parodie kdy si clovek pojisti auto za 700 rocne a ceka pak nove auto.ve zkratce pojistit u renomovane pojistovny produktem typu all risk a neskocit na lep maklerum nabizejicim no name pojisteni za 700 rocne na 100000kc.tyto produkty se nabizeji jen proto,ze je porad dost lidi kteri na to skoci.mam pojistenych 5 aut u ceske,sem tam se neco prihodi,ale nikdy,podotykam nikdy jsem nemusel nic krome spoluucasti doplacet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahlasis pojistovne,ze jsi mel nezavinenou nehodu,kdo je vinnik a je to.vinnik to normalne hlasi svoji pojistovne.je to fakt nejlepsi zpusob nez se hadat s nejakou zemedelskou ci podobnou pojistovnou a pak jeste cekat pul roku nez to vyresi.navic to mas plneno bez amortizace a nemusis poslouchat blbe kecy o tom ze mas stare auto ktere je v podstate bezcenne.pojistovny si to pak vymahaji mezi sebou.

Editováno: , autor: drroman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...