Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

Je potřeba jemně odcvaknout ten překryvný rámeček rádia kolem dokola. Já začínám vždy na hraně, která sousedí s klimatizací a stačí to rukama. Po obvodu si pak jde třeba pomoct platební kartou podpáčením, ale mi to vždy šlo hezky samo u Rapida. Tohle Ti pak zůstane v ruce a po obvodu budou 4 šrouby, já měl torxy.

Editováno: , autor: kasekvvv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu, nechal jsem ve firmě, která dělá ozvučení do aut, dodělat pro Rapida 2016 zadní repro, doufaje, že Swing to pozná a nabídne možnost nastavení hlasitosti přední/zadní a balance. Chtěl jsem to pro děcka, aby jim to hrálo vzadu a já měl v předu klid.

Zadní repro po zapojení hraje, ale funkce ve Swingu se nezobrazila, stále pouze přední repro.

Ve firmě mi poradili, že musím do Škodovky "nakódovat" rádio. Dnešní info z Autocentrum Šmucler - nejde, rádio je vyrobené pouze pro přední repro, zadní nastavit nejdou. Je to možný? Nemáte někdo zkušenost. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎11‎.‎11‎.‎2017 na 20:21, SkodaRapid napsal:

Ahoj, nevite jak nastavit na radiu SWING hlasitost dopravniho hlaseni (TP) na stejnou uroven jak radio? Proste, aby se to nedavalo vic nahlas. Posledni dobou to nejak hraje moc nahlas, ale nevim jak to nastavit, aby to bylo potiseji.

 

Taky se na snížení hlasitosti při (TP) chystám, odpoledne to vyzkouším, podle mě to bude déle podržet pravý ovládací knoflík nabídek, tím co si pamatuju prodejce začínal, když mi to zvyšoval. Koukal jsem do návodu k obsluze rádia ale tam o tomhle nic není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2017 na 1:11, ferda25 napsal:

Jsem ze Strakonic, stačí napsat soukromá zpráva.

Dobrý den všem tady na fóru.
Rád bych využil tuto možnot a poděkoval ferda25 za super pomoc při aktivaci zadních repro (řešeno zde na fóru).
Vše proběhlo perfektně, super komunikace a ochota, kéž by autorizáky fungovaly alespoň z poloviny podobně :clap::clap::clap:.

Takže pokud máte někdo podobný problém s úpravou a nakódováním řídící jednotky vašeho miláčka, nebojte se požádat, určitě se domluvíte.

Ať nám to jezdí :scooter:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jak píše wirer origo ze Škodovky nejsou ani kabely, ani reproduktory. Pro Rapida je originální sada pro dodatečnou montáž, ale pouze středy bez výšek a cena je 2.242,-Kč, za to se dají sehnat lepší. Můj rozpočet: Zadní 2 pásmové reproduktory Alpine 1290,-Kč, MDF podložky a kabeláž včetně pinů cca 450,-Kč.

Kdyby byl zájem dohledám typ repro, ale je jich fůra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...