Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Martab napsal:

Pokud se po stisku tlačítka APP zobrazí hláška že pro aktivaci se má navštívit servis, tak by to jít mělo. Zkusil bych kdyžtak jiný servis.

Ano, přesně toto se mi zobrazuje, konkrétně: "SmartLink, tato funkce není uvolněna. Obraťte se na svého prodejce."

Takže to spíše vypadá, že se spletl zaměstnanec ŠA.

image0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už začínám být docela vytočený. Na zákaznickém centru mi napsali, že Smartlink doinstalovat do mého vozu nelze. Oslovil jsem i blízké autorizované prodejce a jeden potvrdil, že nelze (Auto Koutek Liberec) a 2 řekli že to lze (OKIM Ústí nad Labem, AutoNorth Varnsdorf). Takže je to 2:2. Tak fakt nevím. Nechci si kupovat za 5 tis licenci a jít s ní do servisu a pak mi řeknou že mám smůlu. Na webu ŠA mají vypsané, na které čísla dílů rádií nelze instalaci provést. To mám ale jiné, viz příloha.  

6859A912-F95A-4184-A91A-4E0825E934B2.jpeg

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Rapid1.0 napsal:

Tak už začínám být docela vytočený. Na zákaznickém centru mi napsali, že Smartlink doinstalovat do mého vozu nelze. Oslovil jsem i blízké autorizované prodejce a jeden potvrdil, že nelze (Auto Koutek Liberec) a 2 řekli že to lze (OKIM Ústí nad Labem, AutoNorth Varnsdorf). Takže je to 2:2. Tak fakt nevím. Nechci si kupovat za 5 tis licenci a jít s ní do servisu a pak mi řeknou že mám smůlu. Na webu ŠA mají vypsané, na které čísla dílů rádií nelze instalaci provést. To mám ale jiné, viz příloha.  

6859A912-F95A-4184-A91A-4E0825E934B2.jpeg

 

 

Mám to takto

20200129_192652.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 30. 1. 2020 na 18:31, Woody napsal:

 

 

Tak už to zas nefunguje. Čtyři dny to jelo bez problému a dnes zas vypadává.

Včera byla aktualizace telefonu A7. Večer jsem to zkoušel a zdá se, že je po problému. Další aktualizace v telefonu jsem zakázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
V 29. 1. 2020 na 18:55, Rapid1.0 napsal:

Tak už začínám být docela vytočený. Na zákaznickém centru mi napsali, že Smartlink doinstalovat do mého vozu nelze. Oslovil jsem i blízké autorizované prodejce a jeden potvrdil, že nelze (Auto Koutek Liberec) a 2 řekli že to lze (OKIM Ústí nad Labem, AutoNorth Varnsdorf). Takže je to 2:2. Tak fakt nevím. Nechci si kupovat za 5 tis licenci a jít s ní do servisu a pak mi řeknou že mám smůlu. Na webu ŠA mají vypsané, na které čísla dílů rádií nelze instalaci provést. To mám ale jiné, viz příloha.  

6859A912-F95A-4184-A91A-4E0825E934B2.jpeg

Tak přesně na tomto číslo zařízení 5JA 035 871C, hardware 690, software 8740 mám už z výroby na Rapidu jak Android auto, tak MirrorLink i CarPlay. Takže to jít musí.  A nedávno mi do toho v ŠA nahráli ještě novější software 8755 :-)

Editováno: , autor: milanrapidNH3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj Škodovkáři, mám Rapid, vyroben 12/2014, rádio SWING "stará" verze, 4x repro pouze přední dveře. Teď jak uhodily mrazy, řekněme tak pod -5°C, mi úplně přestala hrát basová složka. Výškové repro u zpětných zrcátek hrají asi beze změny, ale ze středobasů ve dveřích je zvuk ořezaný pouze od středů výše a celkově utlumený. Přijde mi, že to teď hraje jak z reproduktorů levného notebooku.

 

Na straně 3 ve více příspěvcích od Woody je zmíněna jakási funkce ochrany membrán reproduktorů při mrazech. Můžete mi někdo další prosím potvrdit, že je to vlastnost a ne závada? Auto mám letos 3. zimu a nikdy dříve jsem si toho nevšiml, asi tolik nemrzlo. Snažil jsem se to najít i v návodu, ale buď jsem slepý, nebo to tam není.

Editováno: , autor: Andrew_007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...