Přejít na obsah

SWING


Doporučené příspěvky

před 16 hodinami, Martab napsal:

Rámečky se prodávají zvlášť, ale osobně by jsem se díval po RCD360 nebo podobném s podporou AA.

 

Myslíš něco jako je tohle?

Však to právě chci,ale oni nenabízejí možnost přikoupit rámeček (nenabízejí při objednání).Tak jsem jim napsal aby se k tomu vyjádřili.

753-10_hg5.jpg

Bez názvu.jpg

Editováno: , autor: mirahany
Přidání další fotografie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, myslím třeba toto (první co jsem našel, ber jen jako ilustrativní) https://www.sbazar.cz/autoradiavw/detail/135771711-vw-rcd360-330-android-auto-carplay-_-ceske-menu

lisi se různé verze dle podsvícení, ale panuje místo původního rádia. Toto je přímo originální radio Skoda, jen bylo původně určené pro auta na indickém trhu.

 

Nicméně i ty co jsi poslal vypadají, ze budou udělané tak, aby pasovali do původních plastů. Tedy aspoň dle fotek to vypadá, že mají stejný systém uchycení i tvar jako originální Amundsen (ale to by mělo být v popisku výrobku, nebo by měl být schopny odpovědět prodávající).

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě rádia jsou určené do Rapidu,takže jsem je sem přidal na ukázku a už mi přišla i odpověď od obchodníka a odkaz na rámeček.. (přidávám pro případné zájemce).  https://www.ahifi.cz/ramecek-autoradia-skoda-rapid-1.html

Akorát mám obavu z demontáže toho starého Swing rádia až mi dorazí nové rádio.Ještě jsem to nikde nenašel jak ho demontovat :-(
Pokud má někdo odkaz,prosím pošlete mi ho prosím...   díky.

 

PS: jen nevím které si mám vybrat z těch 2....1 rádio má usb i na nabíjení mobilu a 1 rádio nemá nic.

Cenově jsou skoro stejné do 5 tis.

Nebo některé z těchto 2...?Ale vůbec memám tušení které je lepší,jen cena je rozdílná o 500,- Kč ,funkce to má stejné..prosím poradí mi někdo?  díky.

 

 

 

Bezhzt názvu.jpg

Editováno: , autor: mirahany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, (snad se tu ptám správně)

chtěl bych vyměnit původní rádio swing (1 dílné) za novější rádio (2 dílné) 5JA 919 604 (Display) + 5Q0 035 819 A (multimédia).  

Mám Škodu rapid rok výroby 2014, 1.2. TSI 77 kw.

Nikde ale nemůžu sehnat kastlík ke spolujezdci, který by měl vzadu otvor nebo krabičku právě na multimédia. Nacházím všude jenom klasický kastlík 5JB 857 097   bez zadního otvoru.

 

Nevíte prosím kde takový kastlík sehnat popř. číslo tohoto dílu? 

+ jaké kabely na propojení krabičky a displeje koupit? 

 

Předem dík

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kastlik spolujezdce by měl být snad tento. Musím tě ale zklamat, protože ve tvém Rapidu z r. 2014 je úplně jiná elekrika infotaimentu a na ní ten tebou zamyšlený infotaiment nezprovozníš. 

 

Ve tvém voze je elektrika totožná s F2 FL, O2 FL, Yeti atd. Ten zamýšlený infotaiment je pro Rapidy od MR 2016 s elektronikou z F3, O3, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem chtěl taky řešit rádio, ale vykašlal jsem se na to. Vzadu chybějící repráky jsem dal zepředu, dopředu jsem koupil nový repráky, dotahal kabely, vytlumil dveře, koupil si kábl a USB transmitter a stejně když jedu autem tak poslouchám stejně klasický FM rádio 🙂

To radio co tam je hraje vcelku pěkně, příjem to má parádní 🙂 CDčka jsme pouštěli párkrát a z mobilu muziku jen z počátku.

Pohrával jsem si s myšlenkou pořídit dvoudinkový číňanský android rádio ale zase, je tu otázka: Bude hrát ten zesilovač alespoň tak jako ten původní zdroj? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď tom01 Martab

tohle info mi moc radost neudělalo, jelikož už jsem rádio měl koupené. Zkusim ho teda prodat nebo vrátit zpátky. 

K úvahu teda přichází buď nějaké z android rádií, zmiňovaný RCD 360 nebo originální škoda (ne ale s 8 tlačiítky, ale pouze s 6 a menší obrazovkou) že?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, mam otázku ohledně rádia swing 5JA 035 871. Nevíte někdo zda je použitelné do rapidu spaceback (rok výroby 2014).

A zda je možná pouze jednoduchá výměna z původního nedotykového rádia za použití stejných propojovacích kabelů?

 

Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve starší PQ elektrice se moc nevyznám. Ale bude to minimálně o GPS anténě, kterou ti prodejce taky nabízí. Dle textu inzerátu to vypadá, že by se v instalacích těchto infotaimentů měl vyznat, takže probrat to s ním. Případně hledat v moři informací na internetu. Určitě někde najdeš nějaký návod, co vše to obnáší.

 

S tímto rádiem získáš navigaci (s obstarožními daty tuším z roku 2020, novější nejsou), ale na zrcadlení mobilu budeš muset zapomenout. Pro zrcadlení použít jedině RCD 360, jak píše @Martab. Zde jen nevím, jak je to s kvalitou příjmu signálu rádia a kvalitou zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Amumdsen (RNS315), co jsi poslal, si nekupuj. Montáž složitá není, musí se ale nakódovat. Měl jsem s ním dvě auta, v jednom jsem si ho dodělával místo Swingu, a bylo to zastaralé a pomalé už v době, kdy to ještě mělo podporu a k tomu dnes už x let neaktuální mapy. Za mě vyhozených krásných 6 tisíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl bych to podobně. Získáš tím navíc jen vpodst. nepoužitelnou navigaci. Zkusil bych hledat nějakou co nejkvalitnější náhradu s příjmem DAB signálu a možností zrcadlit mobil. Budeš mít velký displej s kvalitním rozlišením, existují i verze s bezdrátovým zrcadlením mobilu atd. Pozor bych si dal na kompatibilitu s MF volantem, příp. couvací kamerou a senzory, kvalitu příjmu signálu, aby se zobrazovaly názvy stanic rádia, kvalitu zvuku, rychlost a stabilitu operačního systému. Jistě krom Číny existují i nějaké značkové náhrady. Nebude to snadný výběr a možná se budeš muset smířit s nějakým kompromisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...