Jump to content

Gumové kryty v dolních rozích čelního skla

pac.martin
 Share

Recommended Posts

Ahojte, dneska mi upadl gumový kryt který je ve spodním rohu čelního skla. Po bližším prozkoumání je nalepena oboustrannou páskou která už nelepí. Mě ty gumové kryty odstávali v rozích už od té doby co jsem auto koupil, a myslel jsem že to tak má být. No ale upadlá guma má samolepku až ke špičce tudíž by to mělo být přilepené po celé délce. Díval jsem se na netu po nějaké fotce ale z žádné to není moc patrné jak to teda má být. Moji závadu nafotím zítra za světla. Pokud by mohl někdo poslat detailní fotku budu rád.

Chlapi díky tomu Vašemu příspěvku jsem teprve dnes zjistil, že já tam ty gumy vůbec nemám :kol-32: , zdálo se mně sice divné, že tam to místo je takové odhalené, ale že tam patří nějaká guma mi vážně nedošlo :kol-44: , auto jsem kupoval rok staré takže ta guma tam asi nebyla už při koupi. Budu muset zajít do Škodovky a objednat, nemá náhodou někdo číslo z ETKY této gumy ať jim nemusím složitě vysvětlovat co vlastně vůbec chci, a případně cenu.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Tak mňa trápi opačný koniec. Príde mi to ako keby to bolo nalepené vysoko a potom mi to dobre nedrží v tej záražke (foto 2) a stále to vyskakuje. Na fotke 3 vidno celkový pohľad v záražke ako to nelicuje. Čo myslíte je to na reklamáciu? Minimálne sa na to spýtam.

post-84400-0-53178000-1425649602_thumb.j

post-84400-0-56271500-1425649641_thumb.j

post-84400-0-02838300-1425649664_thumb.j

Spýtal som sa a je to normálny prejav, pozerali sme to na pár autách a mali to tak tiež, dokonca na jednom sa im odlepovala ta guma nahore ako to má pac.martin. Takže meniť to nebudem, možno dám do rohou kvapku sekundového lepidla aby to držalo.

• 3 years later...

Zdravím vespolek, prosím vás, nevíte kde se dá pořídit gumové těsnítko u čelního skla viz. obrázek? Jedno mi chybí úplně a druhé je takto vyviklané a počítám, že brzo uletí. Bohužel ani nevím, jak tento "dílek" pojmenovat, abych mohl googlit :D

IMG_20180706_162720.jpg