Přejít na obsah

Vibrace motoru


camron

Doporučené příspěvky

Tak chlapci beru zpět můj motor oproti tomu co tu proběhlo je slepota květin i když má přes 300tkm.

Kokta7 : to je fakt v pohodě ten motor? Kolik máš TKM?

Camron: hele tak takhle mi to rachtalo jednu dobu ale o dost míň ale co tam leješ za olej? dáváš aditiva?

A ještě když parku jdeš dáváš první řučku a potom P nebo jen P zhoupne se a pak ručku?

Jo jinak dneska jsem po výměně oleje místo 5w40 jsem se rozhodoval mezi 0w40 mobil1 nebo 5w50 mobil1(nemá VW normu, ale dalece jí překračuje...) no je tam ten druhej a je možný že to je jen výměnou za nový olej + svíčky ale motor teď není slyšet když jsem před autem když je zavřená kapotu tak není slyšet že je nastartováno... Takže pro mě dobrý.

Editováno: , autor: LadaT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední pokus...jestli teď tam nikdo nic neuslyší, tak jdu k psychiatrovi. Takové chro-chro a prapodivné mlácení

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=eEIl48OAyP4&feature=youtu.be

Tohle rozhodně dobre není....mimojiné v 90tis komplet rozvod motoru včetně oil.čerpadla a nastavovaču...motor šlape nádherně...a domluvte ten sraz na 2.5.2015 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...