Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

Páni, na FB sa našla táto fotka Bolera...

18623524_1573277629349352_9140274446626510116_o.thumb.jpg.7270722f22ae4078b704ce9e197d7771.jpg

Číslo zariadenia aj hw je rovnaké ako mám aj ja, ale tu je sw 361. Výroba auta 11/2016 a údajne Škoda Surround funguje!

 

Stretol sa ešte niekto s touto verziou softvéru?

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veď toto.. tiež som vedel o nefungujúcej 359ke, ktorá myslím bola ešte vo výrobe aj tento rok.. nie? A nedávno písali o nefungujúcej 363ke, na ktorej tiež nefunguje.... a tak ma prekvapila údajne fungujúca 361ka. Chcelo by to potvrdiť aj z iného zdroja. V mojom servise veľmi neprekypujú ochotou riešiť túto vec.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

hubyk.. Surround pridá basy aj do zadných reproduktorov, čiže tie basy by potom mali pôsobiť priestorovejšie. Bez Surroundu vychádza zozadu iba plechový zvuk bez basov. Čiže minimálne tí vzadu by mohli mať trochu lepší pôžitok z hudby. Fungujúci Surround som mal možnosť vyskúšať iba krátko v dvoch autách, ale v oboch to so zapnutým Surroundom znelo o niečo lepšie ako bez. Samozrejme to asi bude závisieť od konkrétneho typu hudby, niektorí tu totiž spomínali presný opak, že Surround tú hudbu kazí. A áno, niektorá hudba naozaj dokáže pekne vydrnčať spätáky aj bez aktívneho Surroundu.. :)

 

Dnes som sa objednal do servisu na jeden úkon, termín mám o dva týždne. Využil som príležitosť a opýtal sa na aktualizáciu. Pán na príjme zatiaľ nemal žiadne info, tak som ho poprosil, aby to skúsil prezistiť za tie dva týždne. Som zvedavý..

 

Inak, nedá sa tá aktualizácia niekde stiahnuť a nahrať bez servisu? Na oficiálnom update portáli škodovky asi ponúkajú len mapy a logá staníc.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...