Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

Tak mám nový sw a surround/subwoofer funguje. Jestli je to s tím lepší, to záleží na vkusu každého. 

Každopádně přehráním fw zůstávají všechna nastavení, předvolby, loga stanic apod. nedotčeny, což je dobře.

Pamatování poslední přehrávané skladby budu sledovat, co jsem tak zatím zkoušel, fungovalo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... pokud si o to řeknou ... dnes jsem se vrátil z AS s verdiktem "Závada se neprojevila" ... i přes mé důrazné naléhání o novém SW a pod.... vůbec nic... dokud nebudou TPI tak mám prý smůlu ... ať žije Auto Jarov a jejich odborníci ..  :-) .. jedu jinam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Má niekto zo Slovenska nejaké nové poznatky ohľadom aktualizácie?

 

Ja som sa dnes naštartoval a obehal všetky 4 autorizáky v meste! Výsledok úplne identický.. nikto nič nemá, nikto nič nevie, nikto sa s touto chybou nestretol, nikto sa zatiaľ nesťažoval, žiadna aktualizácia im neprišla. Taktiež mi zhodne všetci tvrdili, že slovenské autorizáky nekomunikujú s výrobcom a teda si nevedia tú aktualizáciu vypýtať, ale len slovenský importér im posiela veci, ak je niečo k dispozícii. V dvoch servisoch mi tvrdili, že aktualizácia prebieha online, že už nechodia žiadne CDčka ako niekedy, ale napichnú auto a ono si online z netu samo stiahne potrebné aktualizácie, ak teda nejaké sú k dispozícii. Jeden pozeral do svojho systému, pre moje VIN nič nenašiel. Ďalší už na mňa kukal, že som ďalší, ktorý vyčítal nejakú blbosť na internete a hneď utekám do servisu......

 

Skúsim napísať email importérovi, ak mi ani on nepomôže, budem si asi musieť spraviť nejaký výlet do nejakého českého autorizáku.

 

:kol-129:

 

A ešte jeden poznatok, sedel som v novom MR2018, mal tam H41 a SW nejaký 04xx.

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@romo33 nechce sa mi tomu veriť, ale tak dúfajme! Potom daj info, či si dostal túto aktualizáciu s fungujúcim Surroundom. Inak, si dával ten surround na reklamáciu? Alebo len v rámci dobrých vzťahov ťa sami zavolali? A ešte, ak tam už budeš, môžeš sa opýtať, či tú aktualizáciu si vypýtali priamo oni alebo to sama škodovka začína rozosielať. Čiže, či ju dostanú aj ostatné servisy alebo iba ten tvoj? Dík! 

 

:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, začínam vidieť maličké svetielko na konci tunela! :lol:

 

Na moju doplňujúcu otázku, či už mi autorizák bude vedieť pomôcť, som dostal odpoveď, že dnes im bol odoslaný sw 366. Tak neviem, či je na svete nejaká nová verzia alebo je to len preklep. Každopádne skúsim x+1.-krát kontaktovať svoj servis.. a ak je to pravda, snáď mi ho čím skôr nahrajú, aby sa ma konečne zbavili! :D 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...