Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

to tvl..to si dělaš srandu ne ?  a těmhle lidem máme dávat opravovat auta a draze platit..no tvl, tohle kdyby řekli mě, tak se neudržím a někam je pošlu..protože tohle není normální :-) jed okamžitě jinam, naštěstí jich máš v Plzni dost..snad tam nebudou taky tihle trotly :-)

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli každé Bolero obsahuje Surround to nevím, ale minimálně u nás bylo Bolero vždy v kombinaci s 6 reproduktory a systémem Surround. Ale když je v menu nabídka Surrond možné aktivovat (nefunguje na rádio) tak v autě je.

 

Ale je to až k pláči, určitě bych změnil servis a při tom bych napsal na infolinku ŠA, se jménem servisu a garančního technika který se o tebe "staral". Upřímně nejsem pro dělání zbytečných problémů druhým, ale toto už je příliš, ŠA servisy se až moc často spoléhají na to že je Škodovka domácí značka a lidi to "snesou". (smutné je, že jiné značky jsou na tom podobně, ale dokud si to zákazníci nechají líbit, nic se na tomto stavu nezmění.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel ne, tohle je spíš k pláči :D řešil jsem to se servisním poradcem, ten se byl poradit přímo s techniky a ti mu dali tuhle informaci. Je opravdu až k pláči, když vidím, co všechno ti servisní poradci / technici neví. Chápu, že každý nemůže vědět všechno, ale je jich tam hodně a někdo by to rozhodně vědět měl, když chtějí dělat tuhle práci. Ale jakou mají hodinovou sazbu za práci mi řekl hned :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961Tak jsem zkoušel volat do CB Auto a bylo mi řečeno, že se na to podívají, ale když jsem jim řekl to, co mi řekli v předchozím servisu, tzn. že se bude muset surround nejprve zakoupit a zaktivovat, tak řekli, že pokud ho tam nemám, tak se bude muset skutečně nejprve zakoupit a zaktivovat. Ale jak tedy poznám, že ho tam mám nebo nemám? Byl jsem v domění, že ho má každé bolero, v nastavení funkci škoda surround můžu vypnout i zapnout, to samé i virtuální subwoofer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Blazin95 přiznám se, že tohle slyším poprvé, že by se musel dokupovat surround..to je pro mě novinka..osobně si myslím, že když máš v nabídce infotaimentu nabídku surround a jde zapnout nebo vypnout, akorát neslyšíš rozdíl, když pustíš hudbu z usb nebo karty ( na rádiu to nefunguje) tak tam prostě je..napiš mi VIN..zkusím se někam podívat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Blazin95  takže bez problémů..tvoje vozidlo obsahuje Sound paket škoda surronund ( 6 reproduktorů, 4 vpředu a 2 vzadu ) takže tohle máš už na 100%..takže žádná aktivace !!!  jinak pokud tě to zajímá a nevíš to, tak máš auto vyrobené 24.11.2016 :D

 

jinak tvoje vozidlo obsahuje paket multimedia plus, který má všechno toto :

1.jpg

Editováno: , autor: ski1961
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše @ski1961 , pokud má auto 6 reproduktorů a je v nabídce Škoda Surround, tak buď funguje, nebo se přehraje SW. @wirer si dodělával zadní reproduktory, tak si to musel dokódovat, ale kdo má 6 repráků z výroby, tak musí Surround běžet nebo se musej v servise otáčet :-D To co ti ale řekli v servise jen ukazuje, jaký odborníci tam pracujou. Pak to auto nemá fungovat hůř než když to do toho servisu přijede. Mě taky prodejce při dotazu na HHC tvrdil asi 4 maily bludy, že to jde jen k automatce, potom že k manuálu jen z výroby, pak zase že to dodělat nejde a tak dále. Tak jsem si myslel svoje a když mi přišel kabel z Ji(čína), tak jsem měl za 5 minut hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961 super, děkuji moc :) to samé mi potvrdili i na infolince Škoda, kde pán říkal, že surround je standardem ve výbavě Style, takže pokud mám Style plus, tak to musí 100 % tam bejt. Navíc, když můžu zakliknout to tlačítko surround a nepíše to žádnou hlášku o aktivaci nebo tak něco, tak to tam prostě už je. Takže jsem volal opět do toho servisu, kde jsem s tím už byl, předal jim tuhle informaci a sdělili mi, že samotné rádio zaktualizovat / přehrát SW lze, ale nelze přehrát samotný surround :D :D no dyť přesně tohle jsem po něm poprvé chtěl :D tak jsem již objednán na přehrání SW Bolera, tak snad to nějak nepokazí slušně řečeno. Ale nedokázal mi odpovědět, zda to bude oprava v rámci záruky, ale s tím počítám že bude, nebudu platit za přehrání nefunkčního SW škodovky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ski1961 no je to špatný, když člověk jako já, který není automechanik a v autech se nijak extrémně nevyzná, ví více než servisní poradce. Jinak mimochodem jsem dnes volal celkem do 3 AS v Plzni a žádný o tomto problému nevěděl a každý hned mlel o té aktivaci atd...no hrůza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Blazin95 bohužel to tak je..já když k nim s něčím jdu, tak jsem na ně připraven, všechno si zjistím co se dá a pak člověk zjištuje, že toho víš více o té věci než oni..chápu, že když v tom servisu ten SW ještě neřešili, tak je to pro ně nová věc, ale neměli by kategoricky říkat, že to nejde apod.. ale zjistit si to ve fabrice a pak dále řešit..jinak poslal jsem ti SZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2018 na 11:34, Blazin95 napsal:

Tak jsem byl s tím nefunkčním surroundem v AS (Šmucler Plzeň) a řekli mi, že se Bolero nedá přehrát jiným SW, je tam z výroby a to se prostě nepřehrává. Dále mi bylo řečeno, že surround bude potřeba zakoupit a aktivovat, že když nefunguje, tak nebude pravděpodobně aktivované. To si myslím, že je blbost, mám výbavu Style, Bolero, Smartlink a surround tam dle mého musí být. Taky jsem se ptal, zda se dá nějak zkontrolovat, zda tam surround skutečně je, je aktivované či nikoliv a to my taky řekli, že se nedá nijak zkontrolovat. Jediná možnost tedy balíček se surroundem dokoupit, tak mi poslali do oddělení skladu a tam pán o žádném takovém balíčku, kde by škoda surround byl neví. No nic, asi změním servis...Co myslíte vy? :D 

Zajímavé, že mě před půl rokem stejný problém stejný dealer normálně vyřešili aktualizací a někomu jinému blijí takové ovna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...