Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Je to součástí ecall který musí mít jeden nezávislý reproduktor (aspoň tak mě to bylo vysvětleno). Ostatně z tama nejde nic slyšet, nehraje to spolu s rádiem, minimálně ne v kombinaci s Amundsenem. Ta mřížka se objevila spolu s ecall v MR18.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, tak jsem si nechal ve Škodovce dodělat zadní repro, krom toho, že se mi v nastavení zvuku zprovoznilo nastavení prostorového zvuku (např. jde přesunout zvuk dozadu, doleva, atd.), je tam i funkce Škoda Surround, nicméně po zapnutí mi ten zvuk nepřijde kdoví jak lepší. Samo o sobě Fabia III (inf. Swing) má kvalitní zvuk, ale čekal jsem, že ten Surround bude něco navíc (zní to, jakoby se to trochu dusilo pod polštářem). Nicméně spokojený jsem, protože jsem chtěl ozvučit i zadní prostor. Mj. nevíte, čím a jak myjí v servise auto (ručně, nebo kartáče)? Ikdyž jsem nechtěl, auto mi umyly a přijde mi dost poškrábané takovými mikro škrábanci. Možná to tam už bylo a nevšiml jsem si, ale auto myju od novoty pouze na bezkontaktu, nikdy v myčce nebylo. Díky moc za postřehy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JaboukebNo taky jsem dodělal kdysi zadní repro a Surround také zjevil ale v podstatě nebyla žádná změna zvuku kromě snížení hlasitosti a nakonec se zjistilo, že některých swing radiích Surround není.  Nyní v Swing+ hraje jak má ale mám ho vyplý protože co vyloudí ze sterea nic moc, Jen u některých skladeb něčemu pomůže.

Dotaz  na mytí dej do správné sekce, sem nepatří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahojte. Vie mi niekto poradit ako mam nakodovat Surround na Swingu (výbava Ambition). Podla návodov sa koduje

Řidič informačního centra 5F

 dlouhé kódování

 Bajt 11 Bit 0-7 pozice 04

Problem je v tom ze Moj VCSD 18.2. mi neponukne popisy dlhého kodovania (kalkulačku s popismi). Takže neviem ktorý bit zo siedmich treba zmenit. Zaškrtnutý je bit 0 (binary 00000001). Nie je tam výberova roletka s popisom a neviem ktorý treba zmeniť. Dá sa však začiarknuť aj viac bitov naraz , nie len jeden ako je v navodoch na nete (napr. https://www.youtube.com/watch?v=b8XFqh-p5gU).

obrazek.thumb.png.84c12d25f7899c25ec113e5c4d920525.png

sken ako by to malo vyzerať pri kodovani.

Prosím o radu ako to mám nakodovať bez popisov v labeloch kalkulačky a VCDS 18.2.

Tu je ako to vyzera u mna.

IMG_20210928_173657.thumb.jpg.acfd7922d59dc950a04d5c637f3d8fc4.jpgIMG_20210928_173144.thumb.jpg.7251ff1aced12b2bdb8522c83347a492.jpg

ďakujem.

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 minutes ago, wirer said:

prepis 01 na 04 v riadku 3, spravne uloz a mas

Nerozumiem binarny kod 00000001 mam prepisat na 00000004?? To asi nezoberie je to binar?

Upresni nechapem ako to myslis. Inak Dakujem.

 

Takto by to malo vypadat na tom videu co spominam vyssie. To si myslel?

obrazek.thumb.png.2e31883856c7589371ef8d4217c28abd.png

Editováno: , autor: Peppo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jedno ako sa k tomu dostanes, ci pojdes lahsou cestou a prepises riadok 3 z 01 na 04, alebo budes zaskrtavat postupne policka aby si dostal vo vysledku 04, alebo si zoberes kalkulacku a budes prepocitavat hex/binary...nekodujem denne, moznosti som ti napisal. dobehni a ti to nakodujem, nemam problem...

 

akoze sorry, kludne mi daj aj negativne hodnotenie, ja to prezijem, ale za tych 20 hodin od kedy si sa prvykrat pytal, 2krat som ti odpovedal, uz si to mohol mat davno nastavene :/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, wirer said:

je jedno ako sa k tomu dostanes, ci pojdes lahsou cestou a prepises riadok 3 z 01 na 04, alebo budes zaskrtavat postupne policka aby si dostal vo vysledku 04, alebo si zoberes kalkulacku a budes prepocitavat hex/binary...nekodujem denne, moznosti som ti napisal. dobehni a ti to nakodujem, nemam problem...

 

akoze sorry, kludne mi daj aj negativne hodnotenie, ja to prezijem, ale za tych 20 hodin od kedy si sa prvykrat pytal, 2krat som ti odpovedal, uz si to mohol mat davno nastavene :/ 

Dakujem za tvoju trpezlivost. Ak to spravim podla obrazku vyssie tak by to malo byt OK? Inak 04 je v binary 00000100 to som ocakaval ze potvrdis. V riadku 3 viem iba zaskrtnut a nie prepisat. Chcel som vediet ci kod 00000100 plati aj pre ine vozy (Karoq) co je v hex tvojich 04 ak to dobre chapem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Caute takze samozrejme aj ja mam Bolero  ( verzia 363 ) na ktorom nefunguje skoda surround a chcel by som sa opytat z toho co som tu vycital tak sa to riesilo cez autorizovany servis ze vam aktualizoval sw vsak?  Bol som v Morrise v Kosiciach sa na to opytat a tam mi povedali ze u nich sa to neda ajked auto je este v zaruke 

Takze otazka musi sa to asi riesit iba cez autorizovany servis vsak?  popripade skusim napisat do Qalt-u v ke co by s tym vedeli robit 

Editováno: , autor: Qombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizácia sa dá zvládnuť aj doma, tuším v sekcii u Octavii 3 je odkaz na voľné stiahnutie FW. Stačí to hodiť na SD kartu a vyvolať aktualizáciu. 

Edit: link na príslušné téma u Rapidu

https://forum.skodahome.cz/topic/152336-bolero-amundsen-columbus-mbi2-firmware-update-mst2_eu_sk_zr_p0478t/

Editováno: , autor: Thief1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...