Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

@hubyk keď mi v servise odovzdávali aktualizované auto a zapol som hudbu, nič zvláštne som nepočul. Na overenie funkčnosti som musel vypnúť a zapnúť Škoda Surround a Virtual Subwoofer, vtedy som ten rozdiel počul. Ale s odstupom času môžem povedať, že keď teraz šoférujem a počúvam v aute nejakú hudbu, ktorú som si púšťal už predtým, teraz so zapnutým ŠS znie o poznanie lepšie! Ale ešte som nepostrehol rozdiel medzi vypnutým a zapnutým virtuálnym subwooferom, ale nejak extra som to ešte neskúmal.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brrrrm no pytal som sa preto, lebo aj teraz ked mi nefunguje ten surround a ani virtualny subwoofer, tak to hra celkom vpohode, nemam k tomu ziadne namietky. napadlo ma teda, ze ci to nie je ako keby stale zapnute a ked by mi tam nahrali ten novy soft 366, tak ze ci by to vlastne iba neurobilo taku vec, ze by sa ten skoda surround dal zapinat a vypinat, ale v konecnom dosledku keby to bolo zapnute, hral by tak isto ako teraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hubyk áno, ono to celkom slušne hraje aj bez ŠS, teda pokiaľ si nemal možnosť počuť auto s funkčným Surroundom. Asi preto sa na to nikto nesťažuje, postrehnúť to môže iba pár jedincov, ktorí majú k dispozícii také aj také auto. Ja som nemal možnosť a teda som si myslel, že tá žiadna zmena je správna. Ale @Adam Široký to porovnať vedel.. pozri jeho príspevky v inej téme:

https://forum.skodahome.cz/topic/138065-fabia-style-plus-12-tsi-dsg/?page=6#comment-2222287

 

a do tejto témy dal aj porovnanie oboch áut:

https://forum.skodahome.cz/topic/131139-škoda-surround/?do=findComment&comment=2228860

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi tam byt rozdiel uz len koli tomu ze zadne repro basuju pri zapnutom suroude inak teraz ti zadne nebasuju ;)

Ja som obiednany na buduci tyzden do servisu na reklamacku nefunkcneho suroudu cez telefon mi rozpraval ze auto tam musi byt celi den na pozrovanie nechapem koli comu vsak to je natelne hnet ze to proste nefunguje...

Editováno: , autor: LujdziL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mne po telefonu nevedel o co se vubec jedna, takze tam jsem objednany a snad to osobne pochopjej. 

 

PS: na info lince mi bylo tedka receno, update softweru pro F3 Bolero bude venku az na novy rok pomoci aktivacniho klice. Kdyz jsem ji rekl, ze uz je neco venku co to opravuje, tak nevedela. 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2017 na 18:11, MilanHos napsal:

Hm zajimavé :D

Jestli ti nahrají ten poslední SW tak prosím vyzkoušej funkčnost oneapp aplikace protože kdyby to s novým systémem fungovalo tak tam taky zajedu.

Tak s novým SW mně to funguje už :) 

Editováno: , autor: Mics0d
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte ja som po 2krat obiednany do servisu.

1krat po hodine auto.v servise ma presviecali ze to hra normalne a je tam pocut znatelny rozdiel dali mi tam pesnicku co mam na sdkarte dost vyrazne bass zapinal a vypinal surround a hralo to stale tak isto ale on tam pocul rozdiel tak som spravil poslednu vec dal som mu len zadne repraky a povedal som nech sa paci teraz mi ukazte ako to funguje mali by sa zapnut v zadu bass to je vlastne ten vyrtualny subwofer a on tukal a tukal... po tom to mi vravy ze ide koncom tyzdna na konferenciu a spi ta sa na to a da mi vediet. Podotykam vrevel som mu je novy sw ubdate 366 ten tuto softverovu zavadu riesi. Oni o nicom nevedia. Po telefonate po tyzdni ano je novy ubdate bolera na 366 neni problem nahrame ho a malo by to pomoct uz som obiednany :D:D 

Nemam rad ked robia zo zakaznikov blbcov!!!

Editováno: , autor: LujdziL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...