Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

Nevím, jak to bude podle nového ceníku, ale v tom starém jsem kupoval Surround v rámci balíčku Style Plus, pokud se nepletu, standard to nebyl. V "základu" byl jenom Swing + 4 repro.

Jinak ano, Surround funguje jenom při přehrávání médií z USB, SD, případně přes BT, máš-li Swing s BT, což výrazně doporučuju. Je to návyková záležitost :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Nevíte někdo, jestli má ŠA nějaké závazné termíny na vyřešení závady? Nemyslím AS ale výrobní závod. Mně v AS řekli, že prý měsíc. Já a pár dalších zde to mám nahlášeno už 2 měsíce a nic.

 

Asi to dělá nějaká externí firma, musí se vše napřed zdokumentovat, vytvořit požadavek, ten musí projít schválením spousty pod a nad-manažerů, pak se to dostane do cílové firmy, tam to prochází podobným kolečkem. To vše trvá týdny a měsíce. Pak se to dostane k programátorovi, který to během 5 minut opraví a jede celé byrokratické kolečko zpět.

Takže si ještě počkáme.

Stejně si myslím, že takhle to hraje líp, ale jde o princip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět nějaké novinky. Servis od Škodovky nafasoval nový SW (nejspíše SW363) - opět nefunkční. Poté byla nařízena výměna Bolera - opět nefunkční. Nyní je na 22KT slíben opět nový SW, který se zase zkusí nalejt do auta a uvidí se. Co za idioty v tý Škodovce pracuje, to je neskutečný. Půl roku minimálně prodávají v konfigurátoru nefunkční výbavu a nikoho to netrápí. To jsou hodně lehce vydělaný peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne vše jsou nefunkční zmetky. Mám F3  vyrobenou 5/2015, bolero funguje po celou dobu bez problémů. Jak výše uvedl Vectrix, tak  Surround funguje jenom při přehrávání médií z USB, SD, případně přes BT. Takže je to možná o smůle .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No niektorým šťastlivcom to funguje aj s MR2017.. problém začal byť asi až niekedy v polovici 9/2016... natrafil som na ľudí, ktorí majú tento mesiac výroby a majú ešte starší fungujúci soft. Asi vtedy niekedy dali do výroby nefungujúci sw359, ktorý som chytil už aj ja.. moja výroba je 37KT/2016, tj. polovica septembra.

 

Ale inak som určite spokojnejší s Bolerom bez Surroundu, ako keby som mal Swing so Surroundom.. a to v aute počúvam iba hudbu cez BT.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Swing má taky BT a v kvalitě reprodukce není určitě horší jak Bolero, mám oba takže můžu porovnávat a se surroundem je to rozhodně lepší poslech o tom žádná. Mě jen zaráží, že prodávají příplatkovou výbavu, která nefunguje, jako by se nechumelilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ronall.. ja netvrdím, že Swing má horší zvuk.. určite ho má porovnateľný,  so zapnutým Surroundom dokonca aj lepší, ale Bolero je jednoducho krajšie, väčšie, má jemnejšiu grafiku. ;)

 

Našťastie nie som audiofil, aby som si kvôli chýbajúcemu Surroundu musel podrezávať žily, ale ako píšeš, jedná sa o príplatkovú výbavu a teda chcem, aby mi to fungovalo! Áno, je to dosť zarážajúce, že polroka chŕlili zo svojich liniek auto s výbavou, v ktorom s určitou konfiguráciou nefunguje Surround. A myslím si, že Bolero nie je až taká ojedinelá výbava... navyše, ak to isté platí aj pre Bolero v Rapidkách. Pochopil by som, ak by sa jednalo o náhodnú chybu, ale nie takúto celoplošnú. Na toto by kľudne mohla byť aj zvolávačka.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brrrrm, audiofil by si podrezal žili ak by ten surround nešiel vypnúť :D:D nehovorím že to zníži kvalitu ale určite na nej nepridá. Ale uznávam že niekedy ho zapnem ale väčšinou iba s určitým druhom hudby a tiež je pravda že zvuk znie priestorovejšie, ale inak je to iba lacný trik na zákazníka. Mne išlo len o repro vzadu, inak by mi surround nechýbal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...