Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

takže nakonec dopředu komponentní Gladen M 165 V2 a dozadu koaxiální Gladen RC 165, tlumení všech dveří + tlumení za repro a konečně se škoda surround dá poslouchat a krásně i basuje....oproti OEM konfiguraci nebe a dudy....zvláštní ale je, že když se surround vypne, tak zadky basujou mnohem méně.

Chvíli jsme si myslel když jsem to měnil, že to mám přepólovaný, ale po opětovné kontrole jsem si jistej, že se tak nestalo, prostě asi jsou zadky nastavený v rádiu tak že předek má basovat a zadek jen dokreslovat , nebo nevim jak si to vysvětlit. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže dle A-hifi jeto tak, jak psal i v jiném topicu  už i mpiotrovsky, že dozadu jde signál "ořezaný o basy" a ty se aktivují až s použitím Škoda Surround.

Docela by mě zajímalo, jestli to jde VAGem nějak nastavit tak, aby šla dozadu defaultně basová složka i bez jeho zapnutí.

Neví někdo ?

 

 

 

Editováno: , autor: cz pida
Polovyřešeno :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dnes vyřešeno  změnou kódování,  kde teď po výměně za koax. repro vzadu hraje basy stejně jako vepředu a k tomu potom i za použití Škoda Surround, ten zůstal beze změn.

Celou zásluhu na tom¨má FERDA25,  kterému touto cestou opět děkuju, za pomoc, je vidět že ví co dělá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

když bylo pod minus 10 tak taky nic moc, plechovej zvuk..když je třeba minus 4 tak to hraje docela dobře, ale jako v létě to určitě není

 

Jinak vzadu jsou širokopásmové sředobasy...normálně hrajou hrozně, ale po zapnutí Škoda Surround určitě basovaly.....samozřejmě s komponentníma Gladenama se to ale nedá v kvalitě srovnávat....ty taky ale normálně moc nebasujou, jedině až po změně kódování je to lepší ale s předkama se to nedá srovnat....když se zapne Škoda Surround tak to ale vzadu duní hodně a není ani třeba zapínat virtuálni subwoofer.

Jinak jestli máš kabel tak si změň na zkoušku kódování z 6ti na 4 repro a zadek pak bude hrát stejně dobře jako předek, to se mi líbí úplně nejvíc, máte bohužel nevýhodu v tom, že tim pádem ubyde možnost faderu a to je docela blbý

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by sis všiml i kdybys ho nechal na středu protože jakmile zapneš surround tak to vzadu začne hrát úplně jinak. Já osobně bych ale byl radši, kdyby to hrálo vzadu jako vpředu a žádnej surround tam nebyl, jen to zkresluje hudbu...pátrám pořád jak to udělat ale zatim se mi to nedaří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám MOR2017 a taky při zapínání funkcí ŠS a SW je zvuk stále stejný. Mluvil jsem o tom s jedním člověkem a on říkal, že se mu potvrzuje,  že u MOR2017 to nefunguje. Za chvíli budu volat do Škodovky, tak uvidím, co řeknou. Pak podám info.

 

Objednám do servisu na 8. března. Tak pak opět podám info jak to dopadlo a v čem byl problém. Doufám, že bude jen stačit přehrát SW a bude to ok:)

Editováno: , autor: Likorian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kto má modelový rok 2017 a funguje mu Škoda Surround na Bolere?

 

Zastavil som sa dnes u svojho predajcu, samotný predajca aj šéf servisu vyskúšali a uznali, že to nefunguje. Vraj sa ešte nikto nesťažoval. Vraj momentálne nie je novší soft a starý nevedia dať.. no ešte vyskúšajú v iných autách, dnes nemali k dispozícii takú Fabiu.

 

Skúsim sa tam zastaviť o 1-2 týždne, ale asi bude treba bombardovať priamo výrobcu.

 

//doplnené Bolero

 

 

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahoď prosím verzi SW a HW. Zatím se totiž zdá, že si jediný. Všem ostatním ten krám nefunguje. A dle mých dosavadních zkušeností těžko někdy bude. Minulé Bolero jsem osobně zkoušel reklamovat 3/4 roku a nepovedlo se. Stále samé keci a lhaní, jak je to mrzí, ale nejde s tím nic udělat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...