Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

Úplně stejně se chovají After repro dodělané a u Swingu. Tedy reproduktory to není. Je to věc SW v radiu. Prostě to někdo nadyzajnoval na to, že vpředu zadní repro stejně je míň slyšet a vzadu je to proto utlumené aby cestující měl dojem čistšího zvuku. A někdo přišel na to, že SS je zvukově nanic tak ho nenápadně vypli.  Chtělo by to zkoušku tam vrazit staré dobré radio nedotčené tou blbostí souround zato čistým zesilovačem 4x50. Ale pozor neurvat membrány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám tiež 353 a funguje, bol som to teraz vyskúšať.

 

Máš pravdu, Škodovka sa bráni updatu, ja som skúšal komunikovať s nimi a fakt sa nedalo. Tvrdia si svoje a na stránke sa píše :

 

http://updateportal.skoda-auto.com/sk-sk

o aktualizácii:

 

Smartphone konektivita Pravidelná aktualizácia funkcie MirrorLink zaručí kompatibilitu s najnovšími aplikáciami vo vašom mobilnom zariadení.

Bluetooth® Aktualizáciou Bluetooth zaistíte bezproblémové spárovanie vášho mobilného zaradenia s infotainment systémami ŠKODA. (Pozn.: Pokiaľ vám však toto zariadenie funguje bezchybne, nie je dôvod ho aktualizovať. V prípade problémov prejdite, prosím, na vyššiu verziu.)

Logá rozhlasových staníc Aktualizujte pravidelne svoje logá rozhlasových staníc a majte k dispozícii aktuálne logá vašich obľúbených regionálnych a celoštátnych rozhlasových staníc aj logá novovzniknutých vysielacích staníc.

Softvér

Súčasťou vášho infotainment systému ŠKODA je aj ďalší softvér. Jeho pravidelnou aktualizáciou zaistíte optimálnu funkčnosť, vďaka čomu budú vaše cesty bezpečné a zároveň komfortné.

 

Škodovka si tvrdila svoje oni, kašlú na zákazníka, proste mi to príde že majú problém a nechcú ho za nič na svete priznať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nahlásil v servise, poslali to do ŠA, tak uvidíme, co na to řeknou. Je třeba aby to hlásili všichni, ať je na ně tlak. Koupili jsme si to, zaplatili, tak to tam musí být a fungovat i kdyby trakaře padaly, vypnout se to dá vždy. Jinak vrátit peníze.

Myslím, že jiná komunikace než oficiálně přes servis nemá smysl. Mi nikdy na nic ani neodpověděli. Na hlášení závady reagovat musí.

 

Editováno: , autor: noaid
update
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dělal nějaká videa lhářům ze Škodovky a Porsche Brno:

 

EDIT: Videa musím nahrát na Dropbox, youtube bloknul > autorská práva na hudbu

 

https://www.dropbox.com/s/csf42z93od0538a/Boler SW 359.MTS?dl=0

https://www.dropbox.com/s/5e3wyrtioy1r6xc/Bolero SW245.MTS?dl=0

 

Rozdíl je snad poznat i na videu.

 

 

Editováno: , autor: Adam Široký
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po návštěvě salonu mechanici uznali, že to nefunguje, kontaktovali Škodu . Odpověď od Škody byl nějaký blábol, že to funguje jak má, nicméně na salonu mi říkali, že to tak nenechají a budou dále bombardovat Škodu, že to nefunguje ať to opraví. Dám jim chvíli čas a pak jim zavolám co teda zjistili. 

 

Adame videa jsou parádní doufám, že věnovaný čas ukáže konečně pravdu a začne se něco dít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...