Přejít na obsah

ŠKODA Surround


Doporučené příspěvky

Nedávno som reklamoval na Bolere pri telefonovaní mi občas chrčí hlas, uplne nezrozumiteľne a najskôr že prehrajú soft, a nakoniec z neho vyšlo že žiadny novší nemajú !!?? Proste majú v tom poriadny chaos... Mám to natočiť ako to nefunguje, nosiť dva mobily a čakať na príležitosť kedy sa to zblázni.

Inak zo zvukom som spokojný virtual soround funguje u mňa bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám 0353  ale ešte že hrá úlohu aj hardware údajne že to kombinujú a vtedy že majú chaos, preto že je problém zo softom .... ako som nakúpil tak predávam.

Moja švagriná má iný soft má takú istú výbavu, ešte u nej to skontrolujem aj o tom hardware či to vypíše rovnakú zostavu ak ano tak to servisu otrepem o hlavu:kol-36:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak máš soft 0353, potom musíš mať hw H30. V tom prípade existuje novší soft 0359 (tento soft mali autá, ktoré zliezali z výrobnej linky od 9/2016 minimálne do 2/2017), ale asi musíš nejak preukázať tú chybu a nahratie softu musí povoliť škodovka, ak som správne pochopil chlapíka v mojom servise. Samotné číslo zariadenia už podľa mňa bude bezpredmetné. Videl som rovnaké číslo a rôzne softy.. 0353 aj 0359.

 

V tejto téme Korpík spomínal, s 0353 mal problém s cúvacou kamerou, reklamoval, nahrali mu 0359 a prestal mu fungovať Škoda Surround. Čiže si musíš vybrať, čo je pre teba menšie zlo.. občas chrčiaci telefón alebo trvalo nefungujúce Škoda Surround. ;)

 

Na mojom Bolere H30/0359 inak všetko funguje, nič nemrzne, parkovacie senzory pípajú ako majú, aj sa zobrazujú, telefonovanie cez BT pohodička, všetci ma pekne počujú aj ja ich.. jediný problém je ten Surround.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe teda ide aj surround  v pohode , pochopil som správne.....

Mne to chrčí pri pripojení keď vojdem do auta, nie vždy ale nepočujem ani ja ani druhá strana je to hrôza, takže za jazdy odpojiť telefon, a zasa spojiť, nepomôže vypnuť a zapnúť radio.

Robí to android aj windows, takže je problém v radiu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádá, já jsem psal do svého salonu a zatím bez odpovědi. Takže buď tedy bude nějaká svolávací akce a nebo si nový SW stáhnu přímo z jejich infotaimentu portálu a provedu aktualizaci :D. Adame vyborná práce za sebe moc děkuji i těm kteří se přidali a taky šli reklamovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych nejásal zatím. Údajně je ve čtvrtek nějaké školení (nemají zase tu jejich konferenci?), kde se tohle má mimo jiné i řešit a snad i přislíbili servisu, že by jim tam měli představit řešení v podobě nového SW. Snad to nebude nějaký hotfix, po kterém přestane jít všechno ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavim rozmyslam nad kupou FIII combi.. chcem sa spytat Jednoducho... lebo podla toho co som cital tak som stoho domotany :p .  .. ked bude vo vybave radio Swing dotykove .. či sa da dokupit Skoda Surround.. ale  budebto  fungovat iba na  Media  (usb,Sd karta) bezFM Radia ? Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...