Přejít na obsah

Nehorázné pískání za jízdy


Jiří Vašíček

Doporučené příspěvky

F1  1,2. 12V 2006

Potřebuju poradit...dnes jedu z práce..vše v pohodě...po cestě vysadím u krajnice kamaráda a jak vyjíždím od kraje na silnici,tak strašně nehorázné pískání někde v podvozku nebo v kolech,předních zadních..nevím z kama ten zvuk šel... čím rychleji jsem chtěl jet, tím hlasitější pískot a vrzání to dělalo...vypnu motor,koumám kde co je na podvozku..nic nevidím..tak nastartuju,rozjedu a zase řev jak to prase...auto jsem nechal pár hodin na parkovišti a nedalo mi to zkusit projet,jestli to bude to samé..nechápu ale normálně jsem odjel a ujel jsem asi 10km a zkoušel jsem jet pomalu,rychle,vybirat zatáčky ve větší rychlosti a podobně a naraz to nic nedělá...čím to může být? neidentifikoval jsem ani kde,ale asi někde pravá strana spolujezdce.možná pod motorem někde u podvozku? nevím :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...