Přejít na obsah

Problem s trhanim motora


Janes360

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Nazdar tak som majitelom tohto motoru cca mesiac kupil som dovoz Belgicko r.v.11.2009 najazdenych 85tkm a mam rovnaky problem ale stalo sa mi to pred mesiacom a po najazdeni cca 500 km teraz druhy krat som nastartoval a auto po troch sekundach a skacucich otackach sciplo.Na treti pokus som nastartoval a motor bezal normalne .Niekedy mi na volnobehu hadze nepravidelne s autom aj ked je motor zohriaty,ale nerobi to stale tak neviem .Bol som na pocitaci neukazalo nic vraj motor bezi ako ma .Docital som sa ze by to mohol robit EGR ventil, ze to je choroba okolo 80-100tkm odchadza .Najhorsie je to ze sa to nevyskytuje stale iba obcas.Ako citam tak ma podobne problemy s tymto motorom dost ludi .Ze by predaj a kupa ineho typu ineho tatosa?Stracam k tomuto autu doveru veru......a to dost rychlo skoda inak by som bol s nim vcelku spokojny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne prehratie softu nepomohlo auto nadalej niekédy trhne cca 1 krat za 800 km a niekedy po nastartovani zdochne  co sa mi prejavilo iba po nahrati najnovsieho softu.  Zatial som vymenu  EGR nezvazoval koli tomu ze to udajne moze robyt aj spojka dvojhmota. Nechcem zbytocne vyhodit peniaze za ok suciastku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj mám taky problém s trháním motoru. Při jízdě s 1700ot. Jde cítit takové jemne cukání pod zadkem. Nevím jak dlouho to pozoruji ale dela to jen při jemném plynu při spotřebě aktuální 4L jak se překoná tech 1900 ot. Tak konec a pohoda. Tankuju jen vervu diesel. Najeto 133 500 km. Poraďte co to dela. Diagnostika nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me toto trhanie vyriesila vymena toho EGR ale zatial mam malo najazdene po vymene takze casom sa ukaze. Mne to trhalo iba vo dvojke napr pri prejazde zakrutou. Za plinujej jazdy v ostatnych rychlostiach auto netrhalo vobec.

Editováno: , autor: Janes360
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No me toto trhanie vyriesila vymena toho EGR ale zatial mam malo najazdene po vymene takze casom sa ukaze. Mne to trhalo iba vo dvojke napr pri prejazde zakrutou. Za plinujej jazdy v ostatnych rychlostiach auto netrhalo vobec.

Ahoj.Chtěl jsem se zeptat jak to vypadá je už auto v pořádku po výměně egru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Po vymene EGR mam zatial najazdene 3000Km a zatial som nemal ziadny problem. Vsetko je OK .

Mně čeká asi taky výměna egru. Asi před dvěma měsíci jsem auto nastartoval zakolisali otáčky a hned zhasl motor.Takhle asi čtyřikrát a pak uz běžel normálně.Pak asi po měsíci znovu a naposledy tento týden ve středu a znovu dnes ráno. Diagnostika bez závady nesvítí žádná kontrolka . Údajně se mechanicky poškodí kolícek co drzi klapku egru.Takže jsem se rozhodl že ho radši nechám výměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...