Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Tak ja se take odtajnim ;)

Pracuju v radiu a mimo radio soukrome moderuju - party, vecirky, plesy, sportovni zalezitosti, prehlidky... vcetne firemnich akci.

Ocekavam, ze to nebude hojne vyuzivana sluzba, ale preci jen - kdyby nekdo chtel, mohu nabidnout sve zkusenosti.

**************************

Doplnil bych Vittoria - jakykoli prispevek mimo tema bude smazan - tzn., zadna diskuse. Zkratka bych tady uvadel jen nabidku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja se pridam i kdyz toho nemam moc co nabidnout

pokud nekdo poterbuje udelat folie na auto at se na me obrati, mam kontakt na kluky co to delali me a znam se s nima.

kdyby nekdo v praze chtel hrat malej fotbal v soutezi www.zylacup.info tak do tymu potrebujeme 2 lidi

kdyby chtel nekdo chodit hrat hobby hokej do cernosic, berouna a nekdy na spartu ci slavii tak se na me taky muze obratit (pouze s komplet vystroji hrajeme)

kdyby nekdo na oplatku poterboval golmana na hokej jsem tu.

TED NA VIKEND SHANIM DOBREHO FOTBALISTU NA TURNAJ NA KARLSTEJNE (MALY FOTBAL NA TRAVE), DOPRAVA Z PRAHY A ZPATKY ZAJISTENA MYM VOZEM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Tvorba firemních i soukromých internetových prezentací - eshopy, fóra, jednoduché a rychlé stránky, internetový software pro videopůjčovny

- Tvorba reklamních bannerů

- Stavba, servis, prodej PC a příslušenství, videokamery, fotoaparáty,...

- Školení - základy práce na PC, používání Windows, Microsoft Word, Excel, Outlook, Internetu, e-mailu

- Videopráce, focení - kvalitní fotografie Vaší firmy, firemních prostor, Vašich produktů nebo projektů, videoprezentace

- Prodej autodílů, autodoplňků a příslušenství - včetně poradenství

Toto vše zajistí firma Filip Taubner - Tau-Servis http://www.tau-servis.cz se sídlem na Praze 12 B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice zajímavé téma,tak se přidám i já: Pracuji v jedné topenářské firmě,kousek od Mladé Boleslavi jako Topenář-Instalatér. Naším zaměřením je dodávka instalačního materiálu,montáž topných systémů,plynovodů a rozvodů kanalizace+vodoinstalace.Zároveň fungujeme jako servisní organizace pro zn. Junkers( jse certifikovaný servis),Buderus,Immergas. Pokud někdo do budoucna budete potřebovat nějaké info Jsem tu!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejní technik v Mountfieldu (zahradní technika, bazény, kola...Béda Trávníček, kolo štěstí-znáte jistě všichni)

S cenama pro vás nic neudělám, ale můžu aspoň přispět dobrou radou ;)

A soukromně ještě e-shop s pneumatikama - viz odkaz v mém podpisu

Pro členy OC mám v plánu nějaké stálé slevy, pro ostatní z fóra dohoda možná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slevu zadnou nabidnout nemuzu ale poradit s plastovymi okny ano.

ploty vseho druhu drobne truhlarske prace, sadrokarton v okrese Beroun + okoli (Kladno,Praha)

WWW.PLOTY-MONTAZ.WZ.CZ

nove dispecer TOPTRANSU viz. WWW.TOPTRANS.CZ

Editováno: , autor: kosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já se zabývám tímto:www.drevoart.cz

Jinak můžu nabídnout služby jako je usazování oken a dveří,opravy oken a dveří a podobně.

Dále:diagnostiku koncernu VW včetně vozů s "Can"-komunikaci(O-A5,G-V),zjištění pinu budíku do r.04,nastavení KM do r.04 včetně zjištění skutečného stavu najetých KM od roku 2000,montáže navigací,zprovozňování maxidotů a podobně,u aut co mají orig.DO v klíči stahování a vytahování oken pomocí DO,s kamarádem od - www.brazdil.com chipování aut,opravy ŘJ motorů,zálohy obsahu ŘJ motorů a jiných.

Jinak Nový Jičín a okolí.

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná jste tu sebranka...Tak já si taky přihodím.

Pracuju ve firmě, na kterou všichni nadávaj, ale neobejdou se bez ní, lépe řečeno...bez našeho "zboží" si ani nepustíte tento velmi oblíbený klub...nebudu to natahovat...jsem velký slavný ČEZ a.s. Pracuju jako vedoucí technik ochran pro Západní čechy, oblast Sever (Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko).

Jinak se dál vyznám v opravách všeho elektronickýho, vč. autorádií atd., a co se týká záložních zdrojů a motorgenerátorů.....seženu, namontuju, zaručím, servisuju....

Dále fotím a točím různé události, třeba svatby, je možno i rozvody :D a jiné události.

Věnuju se modelařině, mašinky velikosti TT - opravuju s schraňuju.

Fušuju do aut, chodím sem na tento skvělý klub a jednou jsem i zorganizoval exkurzi do M. Boleslavi pro zdejší členy.

Mám vlastní, mnou na koleni vybastlené stránky http://fabia-joy.wz.cz/

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze kluci delam projekcni cinnos a zejmena se zabyvam 3D vizualizacema prevazne rodinnych domku dle projektu ci kreseb a navrhu pro lepsi vnimani investoru... vse se da vyridit mailem a fotky na CD z jaky koli strany moznost barevneho reseni fasad...

viz. prilozene foto...

post-18-1158220856.jpg

Editováno: , autor: mikano1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...