Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravim vespolek, docela zajímavý vlákno, tak taky přispěju :)

Pracuju jako Project manager v Investičním a akvizičním oddělení jedné konzultingové firmy v Praze (obchod s developerskými projekty), čímž tu asi málokomu pomůžu.

Nicméně vlastním a provozuji firmu VINPROTECT, která vyrábí sady pro leptání VIN, což je věc, která odradí zloděje od Vašich miláčků :palec2: Jsem otevřen jakékoli spolupráci.

Editováno: , autor: Shocker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja jsem vecnym studentem :). Studuju elektrotechniku se zamerenim na Elektrotechnickou vyrobu a management v Brne na VUT. Uz to mam,ale snad za par. Jinak jsem zamestnany jako spravce site pro nekolik firem v Brne, takze kdyz by nekdo potreboval v Brne pomoct s PC, tak neni problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak já prodávám na svém e-shopu www.badgees.cz a také vyrábím na zakázku placky o průměru 24 mm.

Takže, pokud třeba pořádáte sraz klubových vozů a trička jsou drahá položka, která se navíc nedá nosit celoročně, tak placka za pár kaček se píchne na batoh a nosíte ji do ztracení.

Placky se taky hodí na letní tábor, jako rozdělení družstev, odměny atd.

3297351725_6d74997af0_m.jpg3456435869_92c2be2b78_m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No až vyrazíte někdy do oblasti Alpenarena (Flims,Laax,Falera) na lyže nebo v létě na kolo tak dejte vědět,zajdem na pivo.V práci vás vidět nechci.A kdyby jste sem opravdu jeli,tak dobrá rada: dobře se pojistěte,tady lítá vrtulník i pro vyhozený rameno!

post-2090-1245877347_thumb.jpg post-2090-1245877315_thumb.jpg

Editováno: , autor: Liapor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jak možná víte,s kolegou jsem celé jaro,léto a podzim stavěli nový Pneuservis.

Bohužel jsme nestihli kolaudovat(bude asi 12/2009) takže tuto sezónu nestihneme,ale zkušební provoz již běží,takže zájemci se klidně mohou hlásit.

S kolegou proberu slevy pro členy,kteří se prokáží klubovou kartičkou.

Máme dvě dílny,jednu společnou pro 2 auta kde jsou instalovány podlahové zvedáky,takže i ženy mohou bezobav najíždět- ;) .V druhé dílně se bude provádět jak servis pneu tak drobný servis vozidel(výměna olejů,destiček,elektorservis,klimaservis a pod.,bude tam instalován sloupový zvedák a dílna se bude v letních měsících i pronajímat pro "Kutily".

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

post-128-1257883809_thumb.jpg

post-128-1257883819_thumb.jpg

post-128-1257883835_thumb.jpg

post-128-1257883845_thumb.jpg

post-128-1257883854_thumb.jpg

post-128-1257883860_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělám to co mám v podpisu + v Brně pracuji jako geodet ve firmě D.R. GEO. Děláme převážně inženýrskou geodézii, ale nějakej ten geometráček na barák taky určo sbastlíme... Napiště a určo se domluvíme. Adresa webu: http://www.drgeo.cz/

A mimochodem sem zapomněl že máme nově internetové knihkupectví - rodinné:-) tak kdybyste nevěděli co na blížící se Vánoce pod stromeček... Adresa webu: http://www.knihkupectvihobit.cz/ - je to ještě ve výstavbě, ale už jede tak se nelekněte.

Editováno: , autor: J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak já asi moc užitečný nebudu, pracuju jako System Server Operator v jedné nadnárodní korporaci v Brně a doufám, že jednou třeba budu SAP admin...

Moje parketa je zatím stavba, konfigurace a instalace PC, mám možnost mít docela dobré ceny na HW, většinou srovnatelné nebo lepší než czc.

Táta má sběrnu surovin v Olomouci, tak kdyby se někdo potřeboval zbavit šrotu, nebo si zase nějaký šrot chtěl odnést...

Streda má kamenictví v Hulíně - www.kamenictviprikryl.cz

Editováno: , autor: Hrazda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...