Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Ne že bych nechtěl pomoct, ale asi nebude s čím...

slogan naší firmy: Simply Clever

moje pracoviště: 8 let Česana, nyní hlavní závod (MB)

moje činnost: analýza a reklamace vstupního materiálu v odd. Sériové plánování (technický servis lisoven)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AUTOMECHANIK.

Dva roky sem dělal v servise Škoda tady v Mostě.

Teď dělam u jednoho soukromníka taky tady v Mostě.

Nezaměřuju se na nic konkrétního, dělam všechno. Podvozky, motory, převodovky, brzdy, atd. Prostě co kdo potřebuje to udělam. Mam i svojí DIAGNOSTIKU. VAG-Com.

Když někdo něco bude potřebovat tak se nebojte ozvat se. Klidně můžete i na ICQ 586-159-485 . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

taky se přidám, moc toho sice nemám ale něco jo, takže žák 9.ročníku ZŠ po ZŠ se jde na SŠA Automobilní Prostějov Vápenice 9 obor: 3 letý Automechanika s možností nástavby na maturu řidičáky auto + kamion zdarma lol toť asi vše jinak v budoucnu bych se chtěl zabívat TUNINGEM a nebo něco kolem toho. toť asi vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja delam servisniho technika v jedne firme z Brna, ktera se zabyva ridicimi systemy pro stavebni stroje, kdyby to nekoho blize zajimalo, nabizim v tomto oboru informace, pripadne dalsi obchodni zalezitosti, jinak nase firmy jeste nabizi vse mozne pro stavby, jako napr.: lasery, pasma, vodovahy, metry, stativy,...

Jinak jeste nabizim pronajem domku na Vysocine urceny k rekreaci na samote u lesa v krasne prirode, kdyby mel nekdo zajem, vice info na webu

Editováno: , autor: johnxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Tak už jsme absolvoval, takže se i já můžu přidat s trvalým zaměstnáním což je v oboru vibrační diagnostiky, pro neznalý dostanu komponent (často do letadel ale dělal se u nás i automat na mlíko) a mám za úkol ho vystavit určitýmu přetížení a pokusit se ho ,,rozbít,, a pokud se mi to povede tak se to hold musí vymyslet líp aby se to příště nestalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Takže já se taky přidám.....starám se o to, aby ti co jezdí ušetřili/až 50% nákladů/....provádím přestavby vozidel na propan-butan(LPG) do všech typů benzínových motorů, diagnostiku,servis, revize plynových aut, provozuji čerpací stanici LPG a prodej náhradních dílů ve spolupráci s Auto Kelly....bližší informace na www.autogas.estranky.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky se odtajním. Dělám na psychiatrii :kol-131::w00t1::kol-135::kol-139::kol-87::kol-82:. Sice né ve zdravotnickém úseku ale v technickém. Moje profese je strojník. To znamená že dělám se vším co vrčí. UNC,VZV, dodávky, mikrobus, dieselagregát, sekačka na trávu, malotraktor, motorová pila ale třeba i věžní hodiny. Mám výslovný zákaz od ředitele držet lopatu v ruce :smich: . Celkem zajímavá práce. No a teď po volbách se ze mě stal radní. :kol-14::kol-97:. Učil jsem se jako automechanik a dělal jsem tu profesi asi tři roky. Pak se to nějak posralo a musel jsem změnit bydliště a tím i práci. Bohužel obor automechanik nebyl v místě bydliště dostupný. Tak mi trochu ujel vlak a teď se to snažím dohnat jako samouk protože O2 je někde jinde než Forman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím. Vlastním a prevádzkujem ručnú autoumyváren v Bratislave. Moc fajn ceny a serioznym dohodám sa nebránim.

Pokial by sa chystal zraz do BA nieje problem sa dohodnúť na cenách.

Autá čistím ja, čiže ak by mal niekto niake konkrétne otázky alebo špecialne požiadavky kludne mailujte na sebechlebsky@seznam.cz

Internetovú stránku s cenníkom zatial bohužial nemám.

Autoumyváren sa nachádza na rohu Jégeho a Trnavskej areal záchrannej zdravotnej služby

S pozdravom Andrej Sebechlebský

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak se taky přidám:

Jako hlavní prácovní činnost mám internetový marketing s hlavním zaměřením na internetové obchody, kde ve společnosti pracuju jako SEO senior konzultant. Věnuju se hlavně problematice SEO, linkbuilding a analýzám internetových obchodů, ale znalosti mám i v jiných odvětvích tohoto oboru (PPC, použitelnost webů, porovnávače zboží, tvorba mikrostránek, atd.), ve kterých naše společnost poskytuje klientům podporu. V tomto oboru sem schopen poradit online, nebo osobně v Praze a jednou měsíčně většinou i Brno a Ostrava.

Můžu také zprostředkovat od naší sesterské firmy vytvoření internetového obchodu, firemního webu či mikrostránek s použitím moderních technologií od Microsoft.

Bokem se podílím na chodu rodinné firmy (marketing, fakturace a administrativa), která nabízí opravy a izolace střech (zejména lepenky, tepelné izolace a šindele, menší opravy taškových střech, klempířské práce). Jelikož se jedná o rodinnou firmu, je zde možné domluvit i nějaké zajímavé ceny. Pouze Praha a střední Čechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...