Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 6 let později...
  • o 1 rok později...

Mě živí průmyslová automatizace a robotizace. Takže programování robotů, návrhy a stavba jednoduchých gripperů, specifikace parametrů automatizací a podobné nesmysly...😁

Ale pokud někoho z vás propustí a nahradí robotem, tak mě nebijte - já dělám jenom pro jednu (nadnárodní) firmu😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám v IT obecně je tu dost lidí, tak řadu ještě rozšířím.

Dělám programátora pro firmu zabývající se vývojem software na zakázku.

 Od nástupu jsem v týmu, který dělá pro klienta co vyvíjí simulátory a trenažéry pro armády (Izrael, Nizozemsko, Británie ad.) Momentálně děláme na trenažéru orientovaném spíše na IZS a odstraňování tzv. CBRN kalamit.

 

Všechno to zní zajímavě, zajímavé to taky je, bohužel až do té doby, než promluví management.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná už jsem tu taky něco dával, ale jelikož jsem ve stejné automotive firmě začal už 18.rok, už jsem si taky lecčím prošel, takže od měřicího technika, PPAPistu, k čemuž mi přidělili později vedení měřicí laboratoře na nějakých 7 let, což jsem v rámci zachování duševního zdraví dobrovolně před dvěmi lety opustil a zůstal jen u těch PPAPů, což je proces uvolňování dílů do seriové výroby, tedy aby ty naše auťáky s těmi jednotlivými komponenty mohly legálně jezdit. Bohužel jsem byl teď přeřazen do skupiny výroby zabývající se HV komponenty, tedy nabíjecími zásuvkami, kabely, propojkami mezi bateriemi apod. ... píšu bohužel, protože mně, jako nepříteli elektroaut, přidělí zrovna tento produkt :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Malta napsal:

Bohužel jsem byl teď přeřazen do skupiny výroby zabývající se HV komponenty, tedy nabíjecími zásuvkami, kabely, propojkami mezi bateriemi apod. ... píšu bohužel, protože mně, jako nepříteli elektroaut, přidělí zrovna tento produkt

Ideální příležitost pro sabotáž! 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Já pracuji v navijárně ve firmě Siemens, kde se vyrábí elektromotory.

 

Byla mi nabídnuta služební cesta do Německa (jen za litr denně na dietách :-)) kde bych se naučil nové elektromotory, které se budou dávat v Berlíně do autobusů.

Jako aktivní bojovník proti elektromobilitě jsem to rázně odmítl a řekl jsem že na této slepé vývojové uličce se nebudu podílet :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...