Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

prodávám páskovací, balicí, lepicí a ovijecí stroje

obalové materiály (PP pásky, streč folie, teplem smrštitelné folie, lepicí pásky i s potiskem, ocelové pásky) a kde co kolem balení a expedice zboží

pokud potřebujete něco balit (ne vánoční dárky) tak můžu poradit

post-18-1158302063.jpg

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida... ten dela to a ten zas dodle... ja delam programatora PLC (hlavne SIEMENS SIMATIC), mereni a regulace v prumyslu. Prevazne vodarenstvi (cista i spinava voda), ale delame i ve sklarnach a jinych prumyslovych odvetvich. Samozrejmne delame i vizualizace a taky kompletni dodavky elektro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zase dělám montáž všech autoskel (přední, zadní a boční). Osobní, nákladní a bus. Při vykradení auta rychlá montáž i o víkendu nebo uzavření auta na noc do garáže. Po dohodě také lepení autofólií. Dále leptání VIN kódů na skla nebo jiných motivů. TADY UŽ NEDĚLÁM - ZMĚNA FIRMY ALE STEJNÝ OBOR

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to tady četl od všeho něco, pěkné....

Tak já se taky přidám. Dělám ve statní správě, dále to rozvádět nebudu... :ph34r:

Co můžu nabídnout, spíš poradit- v problémech s Policii, dále trestní právo a vše kolem zákonu. Rozvody nedělám ;) .

Slevy: folie ty jsem tady nabídl, dále vše ze Škody, mám kamaráda co má salon, ale moc velké slevy mě nedává tak 10-20% na díly. Spíš nové auta, tam je to lepší. Pak ještě nějaké ty dílky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že bych se taky přidal?!

No dělám ve spediční firmě v oddělení nadrozměrných přeprav (přepravu elektráren, turbín, generátorů, strojů apod) zajišťujeme pro zákazníky přepravu od A do Z po souši, na vodě a vzduchem... ;) takze pokud máte něco většího k přepravě, tak se ozvěte... :)-_-

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MALEJ NAPAD MEZI TYM: PISTE I KTOMU ODKUD JSTE:.....

je to pak mozna jednoduchejsi (nebo jak se to pise)

Muzu vam nabidnout jen to ze bydlim v nemecku a jezdym do cech.

Jestli treba potrebujete neco s www.ebay.de

a nemecky SPZ taky neny problem...tak jak to je ted v CZ moderny

Muzu dostat slevy na FK dily (snizeny atd...) --- www.fk-automovive.de

a taky od Firmy Sandtler (Motorsport) www.sandtler.de

Jinak jsem Elektrikar na vysoko a nizko proud. Umim programovat Siemens Simatic a jeste vse hodne veci kolem elektroniky. ale to vam v cechach asi nepomuze.

Editováno: , autor: Schlumpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám v origo servisu Škoda v Českých Budějovicích, můžu nabídnout pomoc s vyhledáním dílu v nejaktuálnějších programech, slevu na origo díly až 10%, odhad škody na autě pro pojišťovny, dost kontaktů ohledně aut, seženu levné pneu (i na motorky), levnější díly od www.aci.cz, autoskla a tak, jinak se hrabu v pc a chutná mi pivko.. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, jsem z Brna

Dělám v jedné firmě, kde vyrábíme různý vecičky na CNC mašinkách, takže kdyby někdo chtěl lodní převodovku, nebo převodovku do vlaků, nějakej ten motor, lopatky do turbíny, atd. můžu dodat :) , ale spíš co by vás mohlo zajímat je, že pro vás můžu cokoliv vyrobit ze dřeva - tvarově náročné - využití asi pouze a jen pro hudbu do auta. Ještě bych mohl zajistit euro okna a dveře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já většinou dělám ostudu :smich::smich::smich::smich:

Ale jinak právníka ve státní správě. Zastupovat jako advokát nemůžu /bohužel :( /, ale poradit zvládnu taky ;).

A když se s manželkou dohodnete tak Vám napíšu i rozvod :D

A když by jste chtěl někdo otvírat hospodu tak přesně vím co a jak a poradím a můžu i doporučit odborníka na HACCP, protože to patří do našich kompetencí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to co delam ja asi nikdo nedela :-) Mam PR agenturu, tzn. komunikujeme s medii, verejnosti a pohybujeme se v politickem lobbyingu. Pracoval jsem pro znacky Cesky Telecom, Oskar, Dell, Zentiva atp. Nevim, co bych mohl nekomu nabidnout - manualne nejsem moc zrucnej :-) tak jedine pokud by nektera z vasich firem hledala PR agenturu, muzu dat lepsi ceny :-)

Jinak nekdo se tu ptal na Chocholouska :-) Herec Vaclav Lohnisky (hral i Hujera, smrtaka v Darbujanovi atp.) je muj prastryc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jsem z Brna a pracuju jako programátor v .netu (weby a aplikace pro Windows i WindowsMobile), dále se věnuji překladům z/do angličtiny (dokumenty, knihy, prezentace, ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...