Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Já jsem vyučený truhlář - zaměření nábytek. Jezdím po celé Moravě a montuji vestavěné skříně. Moje největší radost je už skoro tříletý kluk Honza. Samozřejmě, že nemůžu zapomenout na moje auti!

Jako "pomoc" kamarádům vyrábím MDF podložky pod reproduktory pro všechny "jedničkové" Octavie. Podložky jsou k vidění na mém webu. Sem tam taky někomu pomůžu s menší opravou, či předělání starého předku na facelift.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem teda napíšu co dělám. Prucuji v Brně ve firmě která se zabývá vývojem a výrobou elektronových mikroskopů. Moje činnost je konkrétně montáž a elektrické propojení mikroskopů. Je mi ale jasné, že ode mě asi žádné služby potřebovat nebudete. Přesto kdyby to někoho zajímalo tak mrkněte na www.tescan.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No já dělám Uměleckýho kováře na mojí práci se můžete podívat na www.ironsmith.cz.

Můžu vám nabídnout:

ploty

brány

mříže

svícny

nábytek

nářadí(krbové aj.)

parapetové zahrádky

volné plastiky

přístřežky

lze zkombinovat se sklem, dřevem aj.

Editováno: , autor: S.o.n.n.y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už hooodně dlouho jsem zaměstnanec u f.:STP a.s.RWE group což je bývalá střed.plynárenská a.s. Jsem inspektor plyn. zařízení a držím 1týten za měs.pohotovost,tak bych vás taky nerad potkal ve službě.Pomoci mohu jedině s přihlašováním nového odběru nebo s vým. plynoměru nebo nalezením úniku.

Soukromě děláme s kolegou co má svoji firmu montáže dom. plynovodů,ústř.topení a kotlů.Prostě komplet rod. domky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Prodej (velkoobchod,maloobchod) , montaz, poradenstvi v oblasti:

... autorádia, navigace, reproduktory, subwoofery, zesilovače, monitory, DVD

přehrávače, CD měniče, kapacitory, autoantény, centrály, alarmy, handsfree,

autobaterie, park. systém., montážní materiál.

(www.audioves.cz)

- V sezone rozhodci EMMA (www.emmanet.cz)

- Znalecke posudky - stroje, strojni technologie, dopravni a manipulacni technika.

(www.sweb.cz/ibv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já taky něco přidám.................................jsem student, ale mám toho dost společnýho s provozovatelem těhlech stránek http://www.merija-obchod.eu/ .................... nebo kdo je z liberce tak máme i kamenej obchod na tovaryšskym vrchu........................Náš internetový obchod je specializován na prodej vonných produktů od výrobců

Greenleaf (USA) a Nesti Dante (Itálie)

Jsme jediným prodejcem v síti internetových obchodů v ČR. Spolupracujeme s výhradním dovozcem produktů do České republiky a na Slovensko.

Editováno: , autor: Sinius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem puvodem ze Zlina, ted ziju v Praze, ale pohybuji se nekolikrat mesicne po ruznych koutech CR i SK (nejcasteji Kosicky kraj).

O moji "Marketingove deformaci" jsem tady uz dost psal.

V soucasne dobe pracuju v marketingu jedne banky a rad poradim s reklamou vseho druhu. Prosel jsem si jak agenturami, tak firmami, kde jsem byl klient.

V ceskych mediich jsem uz utratil miliony korun, tak snad i vim co funguje a co ne a muzu poradit, aby jste zbytecne nevyhazovali penize ;) .

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja delam site-strukturky,zabezpecovacky,kamerove systemy,pozarni signalizaci,ozvuceni,mereni a regulaci...ted prevazne uz jen na liberecku/krajsky urad,krajska nemocnice,Babylon/,sprava silnic Jablonec,zamecky hotel Sychrov..DAMU,AMU...atd...

Jeste obcas i silnoproud,ale to jen pro zname.. -_-

post-18-1173046026_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim pánové (a dámy?)

Tak původně mám vystudován obor informační technologie a aplikace osobních počítačů ( :disgust: ), ale pracuju jako manager obchodu a polygrafické výroby v jedné firmě na severu čech...Takže pokud by chtěla Vaše firma vytisknout letáky, broužury, tištěný bločky, firemní tiskopisy (i samopropisovací, s číslováním nebo bez...atd...) nebo třeba návody (1000 ks je tak nejnižší minimum, u A5 letáčků s tiskem na jedné straně zhruba 2000 - 3000 ks)...ozvěte se...nebo jestli Vaše firma hledá dodavatele kancelářských potřeb, papíru do kopírek a tiskáren, tonerů atd...taky můžu sloužit...okrajově děláme i propisky, hrnky, igelitové tašky s potiskem (u těch tašek teď nevim minimální množství)...atd, Na vše výše zmíněné můžeme poskytnout i náhradní plnění...

Jezdíme hlavně severní čechy a Praha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Bydlím u Zlína, ale mé pole působnosti je všude tam, kde je potřeba...)

Zdarec, tak já dělám něco, co tu ještě nebylo:

Mám konzervatoř a ted studuju akadu v Bratislave. Hraju na trumpetu. Vedu kvintet www.barrockbrass.cz a hraju v moravských dechovkách...

Takže pokud budete chtít zahrát na firemní oslavě, nebo i jinde, prostě cokoliv přes muziku, tak pište.. Když napíšete že máte kontakt z tadyma, tak se domluvime na nejake (pro vas) pekne cene.

Jo a potřebovali bychom sponzorský dar, takže jestli si chcete snížit daňový základ a přispět na dobrou věc, určitě se dohodneme. Potřebujeme 40 000 na natočení CD, 30 000 na mezináridní soutěž a 24 000 na C Trubku Yamaha.

kontakt na www.barrockbrass.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...