Přejít na obsah

Svítí zelená kontrolka-připojení vozíku!!


bikuba

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a prosím o radu ohledně Fabia Combi 1,2HTP rok 06.Začala mi svítit kontrolka-zelené šipky a uvnitř 1,teda připojení vozíku,směrová světla..Kontrolka svítí neustále a dokonce i po zhasnutí a zamčení vozu..Zhasne až po delší době..Co jsem zatím vyzkoumal,tak napájení je z pojistky č.1-když jí vyndám tak kontrolka zhasne a zhasne i komplet napájení-zobrazení hodin,km atd-teda displeje..Dokonce jsem odpojil i levej konektor u budíků a kontrolka zhasne-připojím konektor a zase svítí-napájení do displejů jde i do této kontrolky,si teda myslím..Mám teda podezření na nějakou zradu v budíkách,pokud je to možné,nebo jsem tu četl o problému přední el.svazek pod baterkou-jestli s tím může mít něco společného..Jinak musím zdůraznit,že auto jsem kupoval nové,Tažné zařízení ani el.přípravu k TZ nemá a nikdy nemělo!Teda dost dobře nechápu co tu kontrolku napájí-když je určená pro TZ..Možná by mi pomohlo,jestli někdo nemá el.schéma budíků,pokud existuje.Kontrolku bych vyndal ale to bohužel není možné.Poradí prosím někdo jak jí odpojit,popřípadě kde může být zrada??

Předem moc děkuji..

 

post-39244-0-63568100-1421539754_thumb.j

post-39244-0-12754300-1421539779_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolka na diagnostiku svítí už hafo let,bylo to i v servisech a nikam to nevedlo,vzhledem k tomu,že to jezdilo normálně,nijak se to neřešilo..VAG zobrazuje 16804,16825,17811 a ted nově 16500.Dělal jsem diag.jen díky tomu,že krom svítící zelené kontrolky pro přívěs,občas špatně startuje-točí,točí a chytne až po delší době..Dle té chyby 16500 jsem usoudil,že koupím nové čidlo na chl.kapalinu G62 a po výměně uvidím,jestli problém se špatným startem-většinou ráno,ustane..Snažil jsem se projet všechny ŘJ ale netuším,která ŘJ může zobrazit udávanou zelenou kontrolku-Přístrojovou desku a Elektroniku 1 jsem dělal-tam nebyla žádná chyba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...