Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

Pokud vím, je od škodovky psáno že pokud máš velký TP od škodovky ,kdy se prokážeš tím, že jsi ji vlastnil a nebo ji prodáváš dostaneš 15 tis. slevu.Já tu slevu mám a něco navíc ,ale to je mezi mnou a prodejcem. Jak na krátkou, tak i u druhého prodejce na combi

jsem slevu dostal. Ale někdo dá a někdo nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri spytani sa na zlavu najprv moc ochota nebola (stacilo spomenut novu i 20) zrazu trochu zamracenia a odpoved bola casom sa bude dat.............

 

Inak Vsetko zalezi od dealera, niekto neda nic niekto da dost, ked som oslovoval tak rozdiel bol celkom  pri rapide az som bol prekvapeny. Niekto potrebuje predat, niekto nie........

 

Pocitam, ze 6-7% bude standard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na OIII jsem si vyjednal slevu 16 procent, tedy 100k. Víceméně to byl rozhodující faktor, proč jít do nového auta. Před tím jsem měl v plánu nějaké roční za půl mega, teď budu mít nové za stejné peníze. Mám objednáno od 18.11.2014, počítám, že za měsíc a něco by mohla být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechápu, co pořád dokola řešíte. Obešlete dealery s poptávkou, oni pošlou zpět nabídku. Pak vyberte podle nabídky. Někteří nabídnou ceníkovou, jiní sleví. Jak moc, to už záleží na více faktorech, podle mě i na tom, kolik autosalon prodá aut a jaké vazby má na Škodovku. JInak si nedovedu vysvětlit ty rozdíly nejen ve výši slev, ale i v rozdílech v pojistce a úrokových mírách. Já byl připravený zaplatit ceníkovku, zajímaly mne spíše nabídky financování, jestli vykoupí starý vůz, za kolik a vzhledem k tomu, že tam budu jezdit servisovat, tak i přístup servisu. Nakonec vyhrál prodejce, který nabídl největší slevu, dvojnásobnou výkupní cenu za starý vůz, nejnižší pojistku, nejnižší úrokovou sazbu a se servisem, který mne neodmítl, když jsem potřeboval akutně vzít hned. Takže sleva byla už jen bonus, který potěší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad cituji příspěvky, ale svůj první, zakládající toto téma, s dovolením ocituji:

 

"Zdravím vás, zajímalo by mě, zda jste ti, co již objednali novou FIII dostali i nějakou slevu, když se jedná o nový model?

 

Děkuji."

 

Prosím proto zúčastněné, kteří očividně nespadají do skupiny oslovených, vyvolávají svými příspěvky akorát tak flame war a nakonec žádají ukončení téma, aby se na to už vykašlali.

 

Otázka zní jasně a rád bych požádal admina, aby to tady max. pročistil, ale zatím neuzavíral. Děkuji.

Editováno: , autor: svsv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ať admin zruší toto téma. Myslim, že je to zbytečné a nic neříkající

 

Nic rušit nebudu, jen jsem to vaše dohadování přesunul sem. Pokud ti toto téma připadá zbytečné, proč do něj příspíváš? :kol-44:

 

Další OT poletí rovnou do koše, tak se moc nenamáhejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadny protiucet, ale byla to zamestnanecka sleva (Ceska Sporitelna), tak ze asi tak. Co jsem poptaval jinde, tak se clovek dostane tak na 7-8% (kolega v praci kupoval) + 20k (15k skoda akce a 5k hodnota auta) za protiucet za auto - takto to mel on (podepisoval smlouvu tedka v patek - FIII 81kW A - podobna cena jako to moje) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte jak je to se zaměstnaneckou slevou (česká spořitelna, eon... -10,5%) , když by člověk takto zakoupené auto prodal do roka. Jak probíhá kontrola, případně sankce. Dealer mi zdělil, že při změně majitele do 1 roku, je nutné zaplatit pokutu v hodnotě trojnásobku výše slevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadny protiucet, ale byla to zamestnanecka sleva (Ceska Sporitelna), tak ze asi tak. Co jsem poptaval jinde, tak se clovek dostane tak na 7-8% (kolega v praci kupoval) + 20k (15k skoda akce a 5k hodnota auta) za protiucet za auto - takto to mel on (podepisoval smlouvu tedka v patek - FIII 81kW A - podobna cena jako to moje) 

 

K takové slevě se ale obyčejný člověk z ulice nedostane, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to naprosto irelevantní, slevu sice dává přímo Škoda, ale pouze zaměstnancům firem co s ní mají dohodu. Proto by bylo dobré, když tu někdo bude něco psát o slevě, uvedl okolnosti té slevy co dostal. Jedná se zejména o:

  • Zda-li je objednávka na RČ nebo IČ
  • Zda-li je započtena sleva za protiúčet
  • Zda-li jde o velkého nebo malého dealera
  • Zda-li je sleva počítána z ceníkové ceny a nebo z ceny plus povinná výbava, gumové koberce, doprava, atd...
  • Zda-li se nejedná o množstevní slevu
  • Zda-li se nejedná o slevu dosaženou prvotním přihlášením vozidla na dealera (čili jestli je vozidlo úplně nové)
  • Zda-li se nejedná o skladovku
  • Zda-li se nejedná o speciální zaměstananeckou slevu
  • Zda-li se nejedná o slevu při využití financování
  • A určitě spousta dalších okolností...
Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezky napsané, když už se píše o slevách, mělo by to tedy být napsané narovinu. Já měl nabídky takto:

Nákup na IČ, žádné speciální ani množstevní slevy, bez protiúčtu, financování úvěrem od ŠkoFINu, akontace 30%.

  • Dealer č. 1
    Sleva: 0% :)
    Úroková sazba: 9,04%
    POV: 1 Kč
    HAV: 9577 Kč
  • Dealer č. 2
    Sleva: 2,33%
    Úroková sazba: 6,52%
    POV: 2770 Kč
    HAV: 7730 Kč
  • Dealer č. 3
    Sleva: 2,46%
    Úroková sazba: 6,16%
    POV: 1 Kč
    HAV: 9341 Kč
  • Dealer č. 4
    Sleva: 2,51%
    Úroková sazba: 8,92%
    POV: 1 Kč
    HAV: 15125 Kč
  • Dealer č. 5
    Sleva: 3,00%
    Úroková sazba: 6,70%
    POV: 1 Kč
    HAV: 7677 Kč
  • Dealer č. 6
    Sleva: 4,00%
    Úroková sazba: 5,90%
    POV: 1 Kč
    HAV: 7598 Kč

Asi všem bude jasné, kdo nakonec vyhrál. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze Skoda bude musiet davat zlavu (firemnaci ju maju) a normalny zakaznik ju bude musiet dostat vzhladom na ponuky konkurencie ( i20 na SK ma uz hodne zaujimavu cenu) a budu mat co robit ak budu chciet beznemu zakaznikovi predat F3 . Casom urobim rozposielku a uvidime aka bude zlava odhadujem, ze 5 - 6% bude len cez mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...