Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

Tento Mesic jsem si zamluvil predvadecku u smuclera v Plzni´. Je to 81kw kombi, vybava style plus.

Auto bude mit najeto maximalne 5000km, posledni ctyri predvadecky co prodavali meli najeto mezi 2-3tkm.

Konecna cena je 329tkc(hotove, bez financovani, bez vykupu vozidla). Auto budu prihlasovat v DE(nizsi dan), takze me vyjde cca 323tkc.

V cene jsou zimni gumy + predplaceny servis 100.000km/5let

Sleva 63tkc mi prijde slusna.

 

 

 

 

Fabia.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

přidám svou zkušenost.

Asi jsem lenoch, ale prodejce jsem neobcházel, neposílal dotazy na nabídku.

 

Zašel jsem do prvního, načrtnul svou představu, že mám zájem o auto Fabia či Rapid kolem 350t.

Prodejce mi dal rozpis pojištění, akontací, úvěrů.

 

Při druhé návštěvě jsem měl více méně jasno.

Fabia ambition + plus nějaké věci. 70% akontace, zbytek na dva roky úvěr bez úroku.

Cena 352t, prodejce dal rovnou 5% (17 630) slevu + 10t za to, že dám vůz protiúčtem + mobilita plus zdarma, ale to je normální.

Starou Fabii (2001, holý základ,1,4 MPI, obouchaná), které nejsem majitelem (je tátova, dostane moji mladší), ohodnotili na 20t.

 

Protiúčet jsem volil především z důvod klidu. Nemusím nikomu dělat záruku na starý vůz, převod ....atd.

Editováno: , autor: boldrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, uplne normalni cena. Relativne stary auto, ac spolehlivy, ale vzdycky budes mit protiuctem nizsi cenu nez kdyz by si prodal sam. Verim ze by si za ni klidne jeste jednou tak tolik dostal.

Ale bohuzel, je to dan za protiucet a defako i za to ze to mas bez starosti ;)

Oni ji treba za 35 tis. Kč streli, to je jasny, ale je to samozrejme tvoje volba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...