Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

nevim co resite, proste rozeslete poptavku autosalonum a je to, ne? az se Vam zacnou vracet nabidky, tak vezmu nejlevnejsi a rozeslu znovu na vsechny, ze mam nabidku tu a tu a jestli se stim neda neco delat. Takhle to udelate parkrat a musite se dostat min. na 5% a kdyz se budete snazit tak 7% je realnych.

Scan nabidky neni verohodny. Ja jsem treba dostaval nabidky napsane tuzkou (to si tam muzu napsat treba slevu 20%...:)). Doufam, ze si tady verime a kdyz nekdo neco rekne, tak to plati... Nejsme snad mele deti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam, ze si tady verime a kdyz nekdo neco rekne, tak to plati... Nejsme snad mele deti...

 

Bohužel tomu tak není. Někdy nevědomky, jindy zcela cíleně tady dochází k uvádění nesmyslných údajů. Procento slevy jako takové je nesmslný údaj dokud k tomu není doplněno financování, cílová skupina, protiúčet apod. Řada lidí ani neví, že něco z toho bylo užito a pak to vypadá, jak to vypadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si, ze 350k je jiz docela velka castka na to, abych neshanel nejakou vetsi slevu a napsat par mailu za cenu toho, ze dostanes dalsi nejaky ten bonus nebo procento dolu snad nikoho nezabije a usetris nejakou tu kacku.

Za mne muzu rict, ze kdyz jsem psal slevu jakou jsem dostal, napsal jsem narovinu, ze to je zamestanecka, nechapu, proc to tajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem taky zaměstnaneckou, což v mém případě dělalo 16%. Pak, už po objednávce, jsem se potkal na večírku s prodejcem, myslím přímo pracovníkem, co už mi 2 auta prodal. Dali jsme řeč na téma nový auto. Po pár pivech to byl takovej dost neformální rozhovor, dovedete si to představit... Na rovinu mi řekl, že to co dostanu jako zaměstnaneckou slevu, to mi dát nemůže. Dneska už si to moc nevybavuju, ale mám pocit že 50k bych z něj dostal, což by bylo cca 8%

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja skúsenosť: záleží aj od toho, či berieš 1% financovanie ( = nižšia zľava), ale napr. iný predajca nemal problém dať aj kombináciu oboch "výhod" (t.j. 1% financovanie a zároveň atraktívnejšiu zľavu). Takže podľa mňa skôr záleží od možností konkrétneho predajcu. Preto ten prieskum nie je úplne odveci. Na druhej strane ja si vyberám mix aj toho, kde som spokojný s prístupom. To totiž do budúcna človeku môže ušetriť ďaleko viac problémov, ako je len nižšia cena pri nákupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahorag: Na čtyři procenta tam prostor určitě je. Koberečky a povinnou výbavu si nicméně určitě do té slevy přičti :-).

deathskull: Není ti už trošku divné, že jsi tady široko daleko jediný člověk, co tvrdí, že 7% je standard a dosáhnout se dá i přes deset? Zcela jednoznačně se připojuju k bojlerovi, ono třeba záleží i na tom, jestli to auto kupuješ na RČ a nebo na IČ (tam dává bonus přímo Škoda), víme?. Střílíš tu od boku nějaké čísla, jenže tak jednoduché to prostě není.

 

Jinak to, že menší dealer dává větší slevu je totální nesmysl, protože je to přesně naopak. Ten co prodá víc aut má mnohem víc prostoru k tomu, aby "vyšel zákazníkům vsříc", protože dealeři dostávají zpětné bonusy podle počtu prodaných aut. Potom si můžou dovolit prodávat auta i téměř bez marže, protože dosáhnou na větší objem a větší bonus. Pokud někdo prodá aut pár, tak vůbec vlastně ani neví, jestli na nějaký zpětný bonus dosáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

happymaster23: nemyslim si, ze jsem jedinej... napsal to i waleri. Ja jsem hnedka na rovinu rekl, ze jsem mel zamestaneckou se kterou jsem dostal 10.5% Kazdopadne mam dost podobnou zkusenost jako psal waleri (jeden muj zakaznik - ktery pracoval v jenom showroomu jako riditel pobocky, se kterym si obcas pokecam, mi prave rikal, ze aktualne na tom danem showroomu muzou dat max. slevu 10,8%. Sam jsem to neoveroval (nemel jsem duvod) ale taky nemam duvod mu neverit.

Co se tyka 7% atd... at mi nekdo napise, ze obeslal 2x - 3x ty same dealery a na tuto slevu nedostahl! Ze jste to neudelali, to je ciste vase vec. Nekdo to neudela z duvodu ze se mu nechce, nekdo ze ho to treba nenapadne, nebo je mu to blbe. Jak se rika, prachy jsou prachy a auto nejsou rohliky, ktery si kupujes kazdy den v krame:)

 

Pokud jsem nekoho nastval, omlouvam se, ale nechapu lidi, proc breci ze maji malou slevu ale nezkusi proto nic udelat.

 

P.S. A jak jsem psal o kolegovi, ktery tu "vyssi" slevu dostal, tak ten prave udelal presne to co jsem rikal, obeslal dealery a bylo. Holt jsem asi zblbly z prace, kde delame tendry:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som skúšal troch predajcov v BB kraji a každý sa pri slove zľava začal vykrúcať, ako na tom aj tak takmer nič nemajú, ako je to nový model, niekde ešte chceli dokonca zálohu vopred, tak som nakoniec rád aj za tie 3%. Ale verím, že na skladovku by to išlo, na rozdiel od auta "na mieru" z konfigurátora, ktoré v mojej konfigurácii nemá na sklade žiadny predajca.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deathskull: Ano, ale těch 10,8 % co ti řekl ten známý může být (a docela bych si tipl že i je) třeba jenom na IČ, protože část té slevy dává přímo ŠA. Já osobně mám slevu v relacích o kterých píšeš a právě díky tomu vím, že u maximální možné slevy záleží na spoustě proměnných, o kterých se ty už nezmiňuješ. Střílet tu nějaké číslo od boku "že někdo něco povídal" je prostě nesmyslné a hloupé. A nebo ještě jinak - psát, že někde něco můžou dát neznamená, že na to může každý dosáhnout a to prostě proto, protože nesplní jednu a nebo více podmínek pro poskytnutí té slevy (třeba to nevezme na to IČ)...

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...