Přejít na obsah

diagnostika delphi klon


KubaRS

Doporučené příspěvky

Ahoj 

 

Dlouho jsem hledal zkusenosti s touto diagnostikou:

 

Diagnostika M8 CDP (funkce jako Autocom, Delphi)

 s OKI verze 2014 R2 cars + truck.

 

Mate s tim nekdo zkusenosti mam O2 podle popisu by to melo jit na vsechny auta ale nerad bych slapl vedle.

 

http://www.sbazar.cz/torcar/detail/9011469-diagnostika-m8-cdp-funkce-jako-autocom-delphi

 

Jde mi o to ze bych to mel na normalni pouziti.Mame doma octu a feldu a tata chevroleta.Tak aby mi to slo.

 

Diky Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to necekam jde opravdu jen o vycteni zavad mozna neco malinko vic ale zadne velke akce:-) Koukal jsem se na to ten odkaz cos mi dal tak v tom mam gulas je jich mraky ale hlavne jde o cestinu takze nevim to je same s OKI cipem nebo bez , cpd/cpd+.Nevim jaky jsou tam rozdily a co s tim kdyz to prijde a nebude CZ da se nekde stahnout?a aby to slo na win 7 .Koukal jsem po ruznych forech a vsude jen nadabaji kup si origo ale ja se stim nezivim mam to jen na auto co mam doma.Proto klon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Vlastnim tiez klon, skusal som to len na felde  no zatial ok, len neviem ci sa tam da resetnut na felde aj skrtiaca klapka.Inak davajte si na inzeratoch pozor na verziu 2014.3  dostanete program na CD ale aktivaciu ,resp licencny kod musite poslat predajcovi a ten nasledne svojmu na ebay cize cinankovi na youtube ma dost videi hex2  ci ako to ma prezivku.No on ma nasledne cracknuty licencny posle naspat, lenze mne to nejak nefungovalo a 2014.2 je aj na nete aj z aktivatorom, aj ked podarilo sa mo najst aj R3 aktivator ale dajak ja trdlo som ju ani neviem kedy zmazal z PC .Takze asi tak, v podstate na starsie auta je to jedno aj tak.Len aby ste vedeli.A s tou klapkou ak by vedel niekto helpnut bol by som rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost se starší krabičkou Delphi DS150EF.

Ta krabička je hranatější než jsou ty současné - nemá zaoblené podélné hrany.

Když ji spojím s 2014.R2, který mám ve W7 32-bit a dám test kabelu, napíše to, že HW nebyl rozpoznán.

Jinak mám vše nainstalované (driver USB a tak).

A s tou novou krabičkou všechno funguje jak má - ale tu budu muset vrátit.

Možná potřebuje starší verzi programu - nevím.

Pokud ano, nevíte, kde by byla k mání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...