Přejít na obsah

Sunset


Buldog77

Doporučené příspěvky

Právě proto jsem se na to ptal, protože mi taky přišlo, že na některých autech to vypadá tmavší - možná že to opravdu subjektivně ovlivňuje  barva laku. Chtěl jsem jít do hnědý topaz - ale časem mi to přišlo takový nevýrazný - tak teď přemýšlým taky nad modrou race nebo červené rio :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejen že to subjektivně ovlivňuje barva vozidla, ale taky okolní světelné podmínky. V podzemních garážích jsem do auta téměř neviděl, kdežto na parkovišti za jasného zimního počasí, jako by na oknech nic nebylo. Fakt značný rozdíl. Nevím jak je v létě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ja som Sunset pôvodne nechcel a teraz po roku som sa rozhodol (ešte kým tu nie je leto) dať nalepiť fólie. 
Najvyšší stupeň zatmavenia s 5% priepustnosťou svetla a 67% odrazom solárneho tepla, výsledok viď foto.
Cenovo ma to vyšlo na 110€ (130 bez zľavy) a záruka na fólie je 10 rokov.

DSC_0004.JPG

DSC_0006.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne folie nemusim, Sunset bohate splnuje moje pozadavky a i vzhledove vypada lip. 

 

BTW, je zajimavy, ze cim dal na vychod, tim jsou folie popularnejsi. Tady v Cine je ma 99,5% aut a to nejen na zadních sklech, ale i na předních a dokonce na čelním skle - na něm pochopitelně poněkud světlejší :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, los pakos napsal:

Jaké parametry zatmavení má originál Sunset? Jen pro porovnání.

 

Nevim, jake probehly v mezidobi zmeny, ale propustnost byla:

 

- cire sklo 90%, 86%

- tonovane 75%, 50%

- sunset 40%, 23%

 

Prvni je svetelna, druha tepelna. Takze pokud tady maji nekteri propustnost svetelnou 5%, tak je tepelna na urovni 33% dost zvlastni.

 

před 13 hodinami, JaMi napsal:

Podla mna folie su vzdy lepsie ako povodny sunset

 

Mne osobne se libi tonovani sunsetu, pohrebaky nemam rad. Ale obdobne rikam, ze sou hnusna cerna kola. Takze rozumim, ze pro nekoho muze byt hnusny sunset. Nastesti je moznost vyberu.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak každý má jiné chutě, za mě taky jedině sunset, folie se mě nelíbí, mají většinou takovou zvláštní až kovovou barvu a spousta lidí si dává příliš velké zatmavení, naopak sunset považuji za barevně vyvážený a plně dostačující. Mám cappucino HB a sunset působí v celkovém dojmu velmi elegantně a decentně, byl pro mě jasná volba ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Pánové díky za rady. Jinak jsem u  3 Fabie nenašel žádné téma o okenních foliích (nehledal jsem u nižších řád, to je pravda) a tak mne napadlo po přečtení minulých diskuzi v tomto tématu napsat tady. Zároveň bych se chtěl omluvit vedoucímu fóra, že jsem si dovolil takto nevybíravě infikovat téma sunset, náhradou za sunset, tedy fóliemi, už se to nebude opakovat. 

Zatim se mejte, ještě jednou díky, ahoj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...