Přejít na obsah

Sunset


Buldog77

Doporučené příspěvky

Téma o foliích bylo svého času hodně rozsáhlé např. u O1 případně i u jiných modelů lepí se snad nejen na F3. Já mám nyní Sunset na jednom z posledních Rapidů a spokojený nejsem. Do auta je vidět a moc to nestíní oproti tmavším foliím, které jsem nechal před 10 lety na O1 a jsou stále OK. Můj Rapid byl skladovka tak jsem moc neměl na výběr a lepit tam další folie už asi nebudu.

 

Tak nakonec jsem dal folii jen na zadní sklo a je to konečně podle mých představ. Nějaké nepraktické náhražky jsem rovnou zavrhnul.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 15. 9. 2019 na 22:58, Marcelius napsal:

Pánové můžete mi poradit, kde nechat kvalitně dodělat folie alias sunset..... A na jaký druh, nebo typ folii se soustredit... Předpokládám, že v autorizaku mi je nedodělaji, jsem z Nymburka. Díky za rady a tipy Všem... 

 

Pokud bys chtěl pouze dočasné řešení, které jde na zimu sundat, tak já mám třeba tyhle clony. Mám je tedy ještě i v kombinaci se Sunsetem, ale jsou super. Bral jsem je hlavně z toho důvodu, protože vozíme v kufru psa. S kombinací Sunset a těchto clon může být venku vedro jako prase a vevnitř je pořád celkem příjemně.

Editováno: , autor: Kiwísek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...