Přejít na obsah

Zamykání a odemykání


Mirek

Doporučené příspěvky

Pokud už to tady někde je, tak se omlouvám, nenašel jsem.

 

U O2 jsem měl nastaveno následující chování:

 

- při rozjezdu zamknout dveře

- při zastavení a vytažení klíčku nic

- při otevření dveří se odemknou jen ty konkrétní dveře

- při stisku tlačítka odemčení nebo DO se odemknou všechny dveře

 

Dokáže mi někdo poradit, jak toto nastavit u O3? Dle mého chápání do asi nejde, jde jen buď otevírat vše a nebo jedny dveře (ještě je tam funkce na jednu stranu vozidla). Takže teď se mi buď otevře rovnou celé auto a nebo musím vždycky zmáčknout DO nebo tlačítko v autě 2x za sebou, což je dost nekomfortní. O to víc, že mezi stisky musí být max. 2 s., takže když to odemknu jednou a pak si teprve uvědomím chyby, musím opět mačkat 2x...

 

Mám Alarm + Safe.

 

Díky moc,

 

Mirek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Při rozjezdu zamknout dveře - nastavit v boleru, zašktnout políčko, mám o.k.

- když zastavím, zhasnu motor a vytáhnu klíček tak se celé auto odemkne.

- Když nechám nastartováno, nebo jen zhasnu motor bez vytažení klíčku a otevřu jakékoli dveře (zevnitř), celé auto se odemkne, jde nastavit v boleru ještě jen jednu stranu nebo jedny dveře. Mám zaškrtnuto všechny dveře o.k.

- při zamykání - odemykání DO zvenku se zamyká-odemyká celé auto a je tam ještě prostřední tlačítko na kufr. Stím se nedá nic dělat.

 

Mě to tak funguje, ale nemám ani alarm, ani safe, jen obyč ambition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

díky za reakci. No právě asi problém je, že nastavení v Boleru jedny dveře/strana/všechny dveře se aplikuje i na DO a tlačítko uvnitř vozu. U O2 to bylo tak, že DO a tlačítko uvnitř vozu byla vždycky na všechny dveře bez ohledu na nastavení auta (jedny dveře/všechny dveře).

 

Mohl bys, prosím, vyzkoušet, že když nastavíš jedny dveře, tak se ti auto taky chová jak píšu výše?

 

Díky moc, Mirek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda že mám nastaveno všechny dveře a nijak dál jsem to nezkoumal. Myslel jsem že se tím nastavuje jen vystupování, protože auto nepozná na jaký straně stojíš. Tak jsem kouknul do návodu k obsluze od bolera, tam je to popsáno: (str 43)

 

Jedny dveře - dveře řidiče, když je keesy, tak dveře řidiče, nebo spolujezdce podle toho kde stojíš.

jedna strana - strana řidiče, když je keesy tak strana podle toho kde stojíš.

 

Takže nic pro nás co nemáme keesy. Protože jestli jsem to správně pochopil tak by se odemykala jen strana u řidiče.

 

Vyzkoušet to mužu, ale nevím kdy mi to vyjde.

 

 

bolero str 43.bmp

Editováno: , autor: Tonda 111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyzkoušeno. Nastaveno ´´jedny dveře´´

 

- zamkykání vždycky (při rozjezdu, tačítkem i zvenku DO) všechny dveře se zamknou

- odemknutí DO zvenku - jeden stisk dveře řidiče

                                      - 2x rychle za sebou všechny dveře  (přesně jak píšeš, jinak než u O2)

- Když někdo vystoupí, odmknou se pouze dveře jakýma vystoupil, ostatní zůstane zamčené (to jde jako si měl u O2)

- odemknutí tačítkem před řadící pákou - vzdyčky všechny dveře ať je nastaveno v boleru cokoliv (takže stejné jako píšeš u O2)

- při zastavení a vytažení klíčku se odemkne celé auto ať je nastaveno cokoliv (obráceně než píšeš že jsi měl u O2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...