Přejít na obsah

"Easy Open" / Virtual pedal - bezdotykové otváranie veka batožinového priestoru


peter.s

Doporučené příspěvky

Elektrické otváranie kufra + kessy. Octavia je ochudobnená o senzor pod nárazníkom, aby sa dal kufor otvoriť "nakopnutím". 

 

Skúšal niekto tento systém ?

 

http://www.pekatronic.de/de/Heckklappensteuerung/Automatische-Kofferraumsteuerung-Keyless-entry-205.html

 

Prípadne je možné nejaké elegantnejšie riešenie za použitia dielov z VW, keďže tam to ide aj z výroby ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
V ‎23‎.‎11‎.‎2015 na 1:04, Aleš_BX napsal:

super... ještě zda lze do liftu dodělat el. otvírání?, to už se tu také někdo někde ptal

 

Je škoda, že toto řešení není možné, nechápu stále, proč to automobilka pro combi má, a na liftback stále s.re:(...
Je to věc, kterou bych jako první do auta dodělal. 

 

Jak O3 je možné instalovat alespoň pružiny, pro auto-otevření kufru, jako jsme to měli u O2 ? Zkoušel někdo ?
Nebo se to již nedoporučuje ? U O2 jsem s tím neměl žádný problém.... Bral bych aspoň toto, když už ne servootevírání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím, vytáhnu toto starší téma, snažil jsem se poslat ferdovi soukromou zprávu ale napsalo mi to že tento uživatel nemůže přijímat soukroumé zprávy... Chtěl bych se také zeptat na finanční náročnost dodělání této funkce, kessy + el.vrata mám, příp. jestli nevíte i o někom z východu ČR kdo by to zvládl dodělat? Do Strakonic to mám celkem z ruky, to by byl trošku větší výlet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Vyráběl se i pro Octavii třetí generace. Musí být v autě korektní jednotka KESSY, aby byl kam zapojit. Dodělával jsem to na mém autě. Táhnou se, jestli si dobře vzpomínám, tři kabely dopředu k řidiči. Dva napájení a jeden komunikační LIN. Nevím to teď na 100% jistě. A jednotka společně se senzory je umístěna v nárazníku dole. Takové dvě "lišty"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na "Easy Open" / Virtual pedal - bezdotykové otváranie veka batožinového priestoru

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...