Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
MichalV123

Kontrola tlaku v pneu

32 příspěvků k tomuto tématu

Chyba je v ložisku v zadních kolech....mění se zkusmo pravé nebo pak levé.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A co má ložisko v kole co do činění se systémem ABS potažmo čidlem na tlak v pneu? Ale je to asi na sebe plno možností, co by to mohlo být. Uvidíme, jak se tím kluci poperou. Ještě musím zjistit, jestli budu mít nárok na náhradní auto do doby než to opraví.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myslim, ze ferda ma dost zkusenosti na to, aby vedel, co rika. 

Btw, lozisko ma s ABS a tedy i TPMS spolecneho vic, nez si myslis. Integrovany impulsni krouzek.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mal som tu závadu a je na to TPI stačí zájsť do servisu a vyčistia snímacie krúžky z ABS a hotovo.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok. Jsem domluvený na servis. Chlapi, ptal jsem se jestli po dobu, kdy mám auto v servisu mám nárok na náhradní vozidlo. Bylo mi zběleno, že pokud je mé auto v pojízdném stavu, tak ne. Nezdá se mi to. Protože u předešlého auta (ne Škoda) , které jsem dovezl na servis a měnili sedáky, tak mi auto poskytli. Jen jsem si platil benzín. A to tam nebylo ani dva dny. Mám trvat na náhradním autě? Nebo mají pravdu. Dík

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokial si prisiel do servisu po svojich,teda na kolesach,narok na nahradne auto nemas.Ale seriozny servis ti v ramci moznosti a ochoty to auto moze poskytnut,trvat vsak nemozes na nicom.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se