Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček - SII vs. OII


camron

Doporučené příspěvky

Tak bych ukončil anketu komu to (ne)hřeje :-)

 

A teď vážně - nám, komu to hřeje blbě, jak se dá pomoct? Je tam nějaké napěťové-proudové omezení, které lze SW obejít, navýšit, nebo je to vada, protože někomu to hřeje rychle? Zkoušel někdo prakticky nějaké řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V S1 bylo 5 stupnu vyhrivani. Maximum pro me bylo 3. Vic to bylo o zdravi a jedine pripady, kdy jsem to mel na 5ce, bylo vysouseni sedacek po cisteni. V S2 jsou jenom 3 stupne a pouzivam 3ti. Kdyz jsem presedal, vzpominam si, ze mi to prislo troche slabsi, ale ne o moc. Kolega, co se mnou casto jezdi, pouzival v S1 jenom prvni stupen a vic mu to prislo uz moc. V S2 pouziva take 1 stupen...

 

Zatim nejvetsi rozdil, co jsem si vsiml, dela tukove-tepelna izolace pozadi osoby :kol-27:  :kol-28:

 

V S1 jsem mel polokozene sedacky a v S2 Alcantaru (ta se vetrana nedela).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ftipný. Jenže tuková izolace pozadí dané osoby, provádějící srovnání mezi jinými sedačkami, je vždy stejná, tudíž to žádný rozdíl nedělá. Jinak řečeno, na ty sedačky si sedám pořád se stejnou prdelí.

Tohle je dál zbytečná diskuze. Těžko mi bude někdo vyvracet, jak topí moje sedačky, jestli dost nebo málo. Je nás tu několik, co si to můžeme porovnat s jinými auty doma a říct, že SII topí výrazně blbějc. Na to není nic k diskuzi. Že to někomu topí dobře, je fajn, že to někomu vyhovuje, je taky fajn. Ale teď je potřeba si říct, co s tím pro ty, co jim to netopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja keď mám oblečené nohavice a pod nimi spodky, zapnem v mraze kúrenie sedačky, hreje po minúte, a po dvoch to nastavujem len na 1.stupeň...aj ten musím po 10 min.vypnúť, lebo už mi to kúri pre mňa zbitočne moc.

Vlastne to už je v aute dávno teplo.

Niekedy to vypínam už po 5minútach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mam zde srovnananou O2 s kuzi/alkantrou a vyhrev je otresny. Pouzitelne to topi tak po peti minutach. S2 kuze a ventilace o trosku lepsi, ale taky o hodne nicem. Realne to neco dela tak po 3 minutach. Ve srovnani s mou starou Fabii, ktera opravdu znatelne topila tak po dvaceti vterinach a po minute uz naplno, je to fakt tragicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Hladal som na internete ale som nikde nenasiel vyhrev.decky na supa2...len na octaviu 2...tak sa chcem spytat ci uz niekto montoval a poradil by ci su rozmerovo a tvarovo rovnake ako u octavii 2

pozri moj prispevok hore...tam som rozoberal sedacku a odfotil som aj cislo decky.

Ak je to iste cislo na Octaviu, tak to mas vyhrane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepší koupit snad sedačky rovnou s výhřevem :-) jak už sedačku rozebereš, nikdy nebude tak vypnutá jako dřív..

Ver mi ze bude. Ak pozries prispevok hore, tak som mal rozobratu sedacku od Supa a po poskladani sedi ako predtym.

Vyhoda tej sedacky je, ze ma uchyty vo vnutri a tym, ze to tam zacvaknes, tak sa napne presne ako original.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U minulyho auta jsem nechal sundat kuzi z el. sedacek a nasadit origo latku abych ziskal el. latkovy sedacky a na sedaku uz to bylo zvlneny. Tak jsem to nacvakl ale zase to vypadlo. Navic si vem porizovaci cenu decek (min. 2 tis na sedacku) tak za 8 - 10 tis koupis uz i el. sedacky s vyhrevem a mas to bez starosti. Ale pokud do toho pujdes, tak hodne stesti, proc ne. Ale je to jebacka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak mi už neohřívá sedák u řidiče v SII auto je v záruce .Dnes jsem byl v servisu na objednání a servisák mi řekl že jsem si na sedačku asi klekl kolenem a že se spirála potrhala že se to stává.Ale určitě to zjistí ve škodovce protože to je na záruku tak to musej poslat do M.B. zda to je přepálené nebo potrhané.Tak jsem zvědav jak to dopadne. :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...