Přejít na obsah

cierny intros od dvery hore aneb homemade RS interior /pre kombi jedina moznost/


lancer24

Doporučené příspěvky

Takze pani iste to poznate hlavne auta vw group fajn cierna palubka ,tapacire sedacky a od palubky hore je vsetko blede...podelte sa so skusenostami ako ste sa tym popasovali...jednoduche pre fabiakou 5dv,ale co mi s kombikmi?RS strop,ci plasty stlpikou nekupime v cierne..chcem nech ukazete co mate nech mi je to nejakou pomocou,,nakolko viem ze da sa streknut len neviem ako to bude vyzerat po roku dvoch,4 pecenia na interier v lete atd.pripadne sa vyvarovat niecomu...diky 

Editováno: , autor: lancer24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestriekaaaj boze to robil znamy katastrofa... to je uplne iny material.. RS strop je ako chytat vlhku vaginu ... a klasicky strop ako smirgel :D ja som dal za komplet interier + sedacky 340 eur (strop, plasty, tesnenia, sedacky, riadiaca paka, rucna brzda, pedale) vsetko sedelo bez problemov az na zadny stredny kufrovy plast... tomu sa tam nechcelo sediet tak som dal naspet biely... Hlavne nestriekaj to plato boze pre krysta... chudobne riesenia neries vyzera to strasne radsej najdi niekoho kto to predava alebo skus autocentrum skoda tam to vedia objednat... by si sa cudoval ze ako lacno :D tie plasty bol 7 eur kus ... a je ich tam asi 7 alebo 8 ... tesnenia su cisto nove 25 eur na dvere (100 eur vsetky 4 cierne tesnenia) zatial si na  150 eurach a chyba ti len strop a madla ktore predavaju na nete furd... a vsetko okrem toho mas cisto nove... 

 

 

PS: nema nahodou kombi rovnaky strop ako hatchback ? lebo mne sa zda ze asi hej 

Editováno: , autor: David21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

primarne ma zaujimaju plasty strop az na samom konci...7eur za kus plastu a 8x mi pride vcelku dost,rovnako tesnenia,na to ze je to uplne to iste akurat v ciernej je prirazka neskutocna...a kombik uz z principu nemoze mat rovnaku stropnicu ako 5dverak,kedze je v kufrovej casti asi o cca 20cm dlhsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...