Přejít na obsah

Tažné zařízení


Buldog77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Včera jsem byl ve značkovém servisu. Ptal jsem se na cenu TZ pro FIII combi. Cena TZ original Škoda je 16 tisíc. Za TZ  SVC Náchod je 14 tisíc s tím, že je tam elektrika origo Škoda. Pán mě vysvětlil, že ať si to nechám dělat v autorizovaném servisu nebo u někoho doma v garáži ať vždy použiji originální elektroinstalaci Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukáš F. napsal:

 přečti si konfigurátor a mlč.

Screenshot_2016-09-25-07-26-49.jpeg

píšeš totální nesmysly, praxe je jiná.. chladič i chladící soustava je stejná, nenašel jsem  žádný rozdíl v celem chladícím systému...  a baterku taky ne... a ještli chceš něco řešit tak klidně můžem... dělám elektriku VW Group už spoustu let a vím o čem mluvím, narozdíl od tebe co zkopíruje jen nějaký časopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...
V 25. 9. 2016 at 19:37, tažak napsal:

JE TO VELMI JEDNODUCHÉ ZA MÍRNÝ PŘÍPLATEK SE MONTUJE ELEKRTOPŘÍPOKJA KTERÁ ODPOJUJE COUVACÍ SENZORY

 

To tažak: dá se prosím ta elektropřípojka dodělat už k namontovanému tažnému a případná cena? Tatík si nechával před koupí auta (předváděčka) namontovat tažné a chlapce u autorizovaného dealera samo nenapadlo vzhledem k přítomnosti parkovacích senzorů tam dát lepší elektriku, která park. senzory při zapjení přívěsu deaktivuje :-(  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za odpověď ve fóru. Popsal by jsi mi prosím jak ta elektropřípojka vypadá - to se montuje místo té původní elektrokrabičky/připojky co je u tažného? Jaká je prosím cena, třeba i s montáží? Odkud prosím jsi? My jsme z Vysočiny. Fabie je tatíkova, tak bych mu pak kdyžtak přeposlal info a kdyby měl zájem, tak by za Tebou klidně i dojel. Chtěl jsem Ti hodit SZ, ale nešlo mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,koupil jsem si minulý týden z pluska jetou Fabii III Style a včera (úterý) jsem  si nechal ve ŠA na montovat origo tz s tím,že to bude ve 14.00 hotové.Ve středu opět není hotové.Prý mají problémy s elektrikoua řeší to s MB.Vím,že to asi nebude jednoduchý  propojit to tak aby vše makalo jak má.Myslel jsem si,že to bude pro Škodováky brnkačka.Možná,že nějakej elektrikář tady s fora my vysvětlí jestli je to fakt tak složitý nebo mají slabýho elektrikáře.Tak doufam,že ve čtvrtek bude hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím ,mám F III, 2016 kde jsou 3 couvací senzory, chci si namontovat tažné "napevno" , ...senzor je uprostřed a bude v podstatě kousek nad ( koulí) - nebude to neustále ovliňovat činost couvacích senzorů? Nebo se bude muset namontovat sundávací tažné?? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci. Jak je to tedy s tim silnejsim alternatorem, vetsim chladicem a silnejsimi pruzinami? Muze to nekdo rozlousknout prosim? Jsem laijk ale v automotive jsem par let pracoval a neumim si predstavit, ze by ty dily kuli taznemu opravdu takhle menili. Navic zarovky v zadnich svetlech jsou pro alternator jak nic a origo chladic kratkodobe na pripadnou vyssi zatez take musi byt uspusoben ne?  Bavime se zde o fabii, nikoliv o traktoru na orani brambor :) diky za vysvetleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Montáž TZ v autorizovaném servisu (šrouby) vyšla na necelých 12000 včetně redukce na 7 pól. Díra v nárazníku nevypadá nejlépe, ale zase není omezena světlá výška (u Fabie 1 jsem někdy při propružení drhnul tažným o zem). TZ budu mít na autě trvale. Kdybych věděl, že dodatečná montáž TZ je větší technický problém, než u Fabie 1, asi bych objednával z fabriky, ale třeba bych zase neměl dealerskou slevu 16000 na skladový vůz. Budu tahat jen vozík, takže s chlazením a dobíjením si nedělám starosti, vždyť i motor 1,2HTP si s ním poradil, tak aby to nezvládl 1,2TSI.

IMG_20180702_140458_HDR.jpg

Editováno: , autor: veliz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...