Přejít na obsah

Potahy


Buldog77

Doporučené příspěvky

Dávate si ještě někdo na sedačky ušít orig. potahy? Já do toho asi půjdu i když to neni zrovna levná záležitost ( u nás v salonu mi řekli, že cena začína od 3500 ). Ale když se něco stane, dá se to sundat vyprat a sedačky jsou jako netknutý. Co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono když se něco stane, tak se dá sundat i to čalounění ze sedadel a hodit do pračky. Spíš je to dobrý, že když se stane něco zásadního, tak potahy prostě vyhodíš a používáš ty původní. Jen bude trochu problém, že budou totálně zahnojený a stejně je budeš muset čistit. Ten vrchní potak je před sedajícím prachem neuchrání, naopak ho tam podrží např. při luxování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<sarkasmus>

Já rozhodně, dám si tam potahy úplně všude, volant omotám páskou, místo velurových dám všude gumové koberce. Na zadní sedadla a do kufru si dám kostkovanou deku. Na boky auta nalepím černý ochranný lišty a na kraje dveří dám takový ty černý gumy s červenou odrazkou. Taky nainstaluju zástěrky jak na přední tak na zadní a taky si koupím takovej ten potah na předním masku, abych jí neměl zničenou od kamínků. Jo a sundám anténu, ještě by mi ji někdo ukradl.

</sarkasmus>

 

Vážně, podle mě je to naprostá hloupost. Spočítej si už jenom to, že případné vyčištění sedačky tě bude stát mnohem míň než nějakej potah. Navíc utrpí design a funkčnost. Za mě rozhodně jedno velké ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ono taky záleží na kvalitě toho orig potahu, v FII sportovní sedačky byly bomba a ten potah po pěti letech byl v podstatě netknutý, ale třeba klasické elegance potahy vím, že se tu hodně diskutovalo, že se brzy začali žmolkovat atd...ono pak když člověk auto prodává a sedačky jsou v 100% stavu, tak to hned taky vypadá jinak...

 

Nicméně já bych si ty potahy taky nedal, neměl jsem to nikdy rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem potahy nikdy neměl, nicméně jsem si poprvé v životě objednal interier v béžové barvě a teď řeším že je tam dám.

Co říkáte na tyto? Zas taková hrůza to není...

 

http://www.ascartuning.cz/cz-detail-564045-autopotahy-kozene-s-alcantarou-bezova-exclusive-de.html

Editováno: , autor: waleri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

mám jeden dotaz, čekám na F III kombi, mám F I combi a řeším, když za mnou sedí dcera v sedačce, tak mám špinavou sedačku zezadu od jejích bot, tak mám dotaz, zda jste to někdo neřešil, jestli by v tomto případě nějaký potah nepomohl, i když taky nejsem zastánce potahů a libí se mi ty sedačky jak jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám jeden dotaz, čekám na F III kombi, mám F I combi a řeším, když za mnou sedí dcera v sedačce, tak mám špinavou sedačku zezadu od jejích bot, tak mám dotaz, zda jste to někdo neřešil, jestli by v tomto případě nějaký potah nepomohl, i když taky nejsem zastánce potahů a libí se mi ty sedačky jak jsou

Já to řeším, že ji vždy sundáme boty. Potahy nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo takový ten závěsný organizér na opěrku hlavy. Když stojí auto v garáži nebo na zahradě fajn, ale na sídlišti se museli vyndávat hračky, nikdo neví jaká fetna nebo chmaták půjde kolem a vymlátí kvůli tomu okno. V zimě, jak má vyšší boty to trvá déle, ale sundávám je rád, malá už to hned ví :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...