Přejít na obsah

Přední základní světlomety


svsv

Doporučené příspěvky

áno, aj mne sa v tomto vlhkom počasí rosia presne na týchto miestach v okolí lediek. Po pár km so zapnutými svetlami by to malo prejsť. Problém bude, ak sa ti to začne rosiť priamo pred stretávačkami.

 

Môžeš popozerať aj témy pri ostatných modeloch, všade sú tieto problémy, obzvlášť na autách s full led alebo xenónmi, ktoré neprodukujú také teplo ako naše halogény. Som zvedavý, ako sa budú rosiť nové F3 FL s ledkami.

 

Údajne s týmto majú problém všetky automobilky.. porsche, mercedes atď..

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎09‎.‎01‎.‎2019 na 6:39, wirer napsal:

FB_IMG_1547010629213.thumb.jpg.e7af1ae3d15736d8c0e86f0ae800db22.jpg

Samozřejmě chápu, že Karel Starý musí něco vyblejt, za co jiného by dostával výplatu. Nejlépe to odůvodnit fyzikou.

Fyzikální zákony se prý nemění. Co se tedy změnilo za posledních dvacet let, protože takto stará auta se mlží v interieru (fyzika), ale ne uvnitř světel.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mame doma nove Fabii III s projektorovymi svetli a musim rict, ze teda dost sklamani. Pred autem tma a vnoci pri desti temer nic videt, takze trefit diru v asfaltu no problem. Rad bych tam dal jine zarovky, ale dostat se k tem co tam jsou je asi nemozne. Zkousel jsem to jak pres motor, tak pres ty kryty v podbehu (mimochodem ty vyndat je taky zazitek, pripravek k tomu urceny na nic. Pomohlo az vyklepnuti kusem dreva smerem od motoru). Celkove simply clever dostava novy vyznam :-( Otazka tedy zni, nezkousel jste nekdo sundat celej reflektor? Prijde mi to jako nejlepsi reseni. Nekdo pripadne navod na dontaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, wirer napsal:

pre svetlá áno, pre výmenu nie. už mením žiarovky za LED priamo na aute. dá sa to

Povídej, demontáž nárazníku mě od LEDek odrazovala. Šel bych jen do potkávaček.

(Výměnu potkávaček H7, už zvládám "levou zadní"):D.

Kteréže LEDky jdou vyměnit bez demontáže světel? pls.pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Prve 3 auta isiel dole maraznik, teraz uz bez. LEDku stale pouzivam tie iate. Navyse ked uz som sa tam nevedel dostat, tak pri tej mojej prvej vymene som rovno spisal dany postup. Nic viac za tym nehladajte... 

 

A komu sa medari vymenit, tak moze demontovat svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, bylo mi jen divné, že jsi napřed demontoval světla a potom zjistil, že to jde i bez toho.

Předpokládal jsem opačné zjištění, tedy že bez demontáže světel to nejde, tak sundám světla.:o.

Proto jsem se domníval, že třeba používáš teď jiné LEDky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě zbytečná ztráta času, měnil jsem ve světlech za LED od uživatele wirer (čistě moje volba), klidně někomu prodám se slevou. Nebyl jsem z toho nijak nadšený, svítí sice lépe, ale párkrát na mě někdo bliknul, tak jsem si je musel dát níž a pak jsem neviděl dál, než na cca 80 metrů, takže před STK jsem měnil zpět a už je nasazovat nebudu. Mám nasazeny GE Megalight +120%, které vyhrály v testech, na STK mi je seřídily zpět a vidím dál než s těmi LED.

 

Mimochodem i barvu by to chtělo jinou, protože mi to nesedělo s LED páskem, to sice nesedí ani se žárovkou, ale takhle to zbytečně neprovokuje.

IMG_20181002_050158.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...