Přejít na obsah

Přední základní světlomety


svsv

Doporučené příspěvky

Návštěvník
před 6 minutami, brrrrm napsal:

Tak pokiaľ viem, aspoň u nás na Slovensku sa neschvaľuje výkon alebo farba žiarovky, ale samotná žiarovka, ktorá by mala mať homologizačnú značku. Čiže ak táto žiarovka nie je oficiálne homologizovaná (na obale spredu/zozadu som značku nenašiel), nemala by sa v aute v našich končinách používať a auto s touto žiarovkou by správne nemalo prejsť ani cez STK.

 

 

Už Ti někdy na STK vytahovali žárovky ze světel, jestli mají homologační značky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha, už jsem to pochopil.... Tobě jde o to, co jsem psal o LED ?. Řekl bych, že to je trochu rozdíl, jestli má technik na STK poznat naprosto stejnou H8, která nemá homologaci EU jen proto, že je koupena v zámoří, ale svítí úplně stejně jako homologovaná, nebo LED, která má asi 4x větší svítivost než H7 a navíc jde poznat i pouhým pohledem ze zadní stany světlometu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lom svetla je ako má byť. svetlá mi pri servisnej prehliadke nastavili, nepovedali absolútne nič. len že som mal pravé trochu vysoko. a to bolo všetko. ak ti otvorím motorový priestor, ani nezistíš že tam mám niečo čo nemá byť (až na jeden káblik, ktorý mám kvôli dual LED v smerovke....ale tu je asi zbytočne niečo písať, ak si to človek nepozrie naživo. že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

chci se zeptat, mame na F3 před faceliftem projektorové světlomety. Nechal jsem je seřídit v servisu, ale nevím jestli dělali i dálkové. Nyní jsem si všimnul, že když rozsvítím dálkové, tak mám pocit, že svítí na "veverky" a je vidět jasný předěl (stín) mezi potkávacíma a dálkovejma. Je toto normální? Dají se dálková samostatně snížit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mojo.mojo hned jsem si vzpomel na tohle video cas 51:40   https://www.youtube.com/watch?v=66Sfm9tKas8

 

DP hovori  "Je-li potkávací světlo správně seřízeno, musí ležet střed světelného svazku dálkového světla na středové značce -3-." tak ze jak to seridit by meli vedet.

 

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no můj dotaz byl ale na nastavení u projektorových světlometů, zda tam jde samostatně nastavovat dálková...

 

@Znedlob no to teda nevím, mám na druhém autě normální halogeny s h7 a svítí 10x líp než tyhle bludičky projektory. Čekal jsem jak to bude super, ale za mě je to strašný zklamání, žádný rovnoměrný osvícení silnice, před autem stíny atd... kdyby tohle měla bejt příplatková výbava, tak bych chtěl vrátit peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...