Přejít na obsah

Kontrolka bezpečnostního pásu OII


maro-01

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Dobrý večer. Chtěl bych se zeptat... Začalo mi zlobit "čidlo", které hlídá zapnutí bezpečnostního pásu při jízdě. Ikdyž mám pás zapnutý, semtam se mi rozsvítí(pípá) kontrolka, že nemám pás zapnutý. Dá se tahle funkce nějak vypnout, nebo jak řešit to, aby to nedělalo? V případě že se to dá vypnout, umí to někdo z mladoboleslavska? Díky za odpověď

Editováno: , autor: Mr.Tvola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...
V 15. 8. 2013 na 13:52, Romec napsal:

Zdravím Vás,

já jsem to vyřešil vyčistěním kontaků uvnitř zámku pásu. Přikládám zjednodušený postup - není to zcela "košer" - kryt zámku se musí po opravě přilepit, ale zatím to funguje.

 

Romec

Zámek - signalizace.pdf

Taky díky, Romec, za super návod, udělal jsem to taky podle něj a mám opraveno..a ušetřeno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

Nevim jestli je mene elegantni, kdyz to nejni videt :-D dulezity je ze to prestane. Uz jsem vykoukala ze cim je vetsi teplo v aute tim je to castejsi. Nekde jsem cetla ze to je zaneseny prachem. Jde to pry vycistit ale musi se to rozlousknout a uz to nejde zpet, musi se to slepit a nebo cele vymenit. Nezkouseli jste to nekdo? Je to hodne tezky? ;-) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2018 na 21:25, LucasCZE napsal:

Presne tak. Pripadne mene elegantni reseni, proste vypoj konektor pod sedackou. (Hlavne ne ten zluty, to je airbag. Je to ten malinky cerny konektor.)

A poradis mi prosim u toho bezvadnyho elegantniho reseni jak ten konektor odpojit? Asi milion pokusu a musela bych tu sedacku vzteky ukopnout :kol-98:prinejhorsim ten kabel ustipnu a je pokoj 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...