Přejít na obsah

Kontrolka bezpečnostního pásu OII


maro-01

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Ano, mam dvojku, o chvilu idem na servisnu kontrolu, ta si to dam zapnut. Dik za radu.

Mne by to taky zajimalo jak to zapnout ale ;-)

Protože mne ta kontrolka sviti klasicky kdyz se otoci klickem a pak zhasne pás nepás. konektory mam pripojeny (pripadne kterej to je? je tam blbě vidět).

Ridici jednotku mam kodovanou jako s pasama, ale bez kontroly vlakna zarovek. Jinak se jedná o Oct1 - snad to bude podobný.

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

zdravim

dnes som prisiel poobede k autu a po zasunuti kluca do spinacej skrinky sa rozblikala cela pristrojovka a pri pokuse o nastartovanie ani cvaknutie. Ostal svieti chyba ABS a ASR a blikal cerveny vykricnik. Povedal som si asi baterka pozrel som do "magickeho oka" a fakt baterka prazdna, tak som to nakopol cez startovacie kable - uplne v pohode na prvy sup, na pristrojovke mi ostal svietit zlty volant, ale ten po chvilke zhasol (tak ako mal), ale uplne prestala fungovat signalizacia bezbecnostneho pasu ani ked dam klucik do zapalovani a pri "selfteste" sa vobec nerozsvieti....

kusok ma to hneva, lebo je mozne ze tym padom tam nieco ruplo a je otazka co vsetko...zatial som spozoroval len tie pasy....

auto ide v pohode urobil som cca 40 kilometrov aby sa dobila (aspon kusok) bateria a dufam ze zajtra rano nastartujem.....

maju pasy nejaku samostatnu poistku (nic mudre som v prirucke nenasiel....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte,

švagor kúpil O II r.v.2007 1,9TDI 77kW a zistil, že zhruba po 1 - 1,5 hodine jazdy mu na asi 3minúty začne signalizovať a zároveň pípať kontrolka pásov. Potom to samovoľne prestane. Samozrejme, že rozprávame o neprerušovanej jazde zo zapnutými pásmi. Sám vlastním OII RS a nikdy sa nič také neprejavilo. Neviete kde alebo s čím to má súvis.

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, já mám tuhle zkušenost s O2 1.9TDI r.v.2006 combi (služební vůz ve firmě, kde pracuju), najeto cca 220t km a dělalo mi to po najetí asi 100 km také. Jedu (samozřejmě se zapnutým pásem) a najednou pípání jakože nejsem připoutaný, asi na 3 vteřiny, pak zase pár minut klid, potom zase, prostě několikrát během kratší doby a pokračovalo to celou cestu domu 100 km z Prahy (docela na nervy). Nijak jsem to neresil, jelikož je to firemní vůz pro všechny (nee pro jednotlivce), takže bohužel nevím, jak se to řešilo (jestli se to vůbec řešilo), ale jen jsem chtěl poreferovat, že jsem s tím taky setkal. U mé RS zatím nic (mám ji jen 7 měsíců). Hoj.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám problém. V poslední době se mi čímdál více stává, že mi pípá upozornění, že nejsem připoután i přesto, že jsem. Když na pás potlačím, přestane to. Po chvíli to však znovu začne. Jak mám prosím tuto závdu odstranit?

Díky moc za rady...

Problém jsem vyřešil za 100 kč.Na nejbližším vrakovišti jsem koupil jiný kus uchycení spony pásu a přehodil.Je to problém někde uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě to dělá taky, ale záhadně, když řídím já tak to nedělá , ale když řídí někdo jiný ,a to kdokoli tak to pípá. Ne souvisle , prostě občas to dvakrát třikrát pípne. Vyřešil sem to tak že jsem pod sedadlem odpojil tu zástrčku. Teď si auto myslí že jsem pořád připoután. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky jsem měl tuto závadu. V servise mě řekli ať to neodpojuju, že to má návaznost na airbag a přitahovač pásu. Takže při nárazu by se přitahovač pásu nemusel aktivovat, protože elektronika to bere jako že nejsi připoután i když jsi. Ale sám si myslím, že to až tak propojené není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to na primitivní bázi , v úchytu pro pás jsou kontakty které když se připoutáš se rozpojí, prostě dva dráty které jsou normálně spojené se rozpojí a auto si myslí že jsem připoutanej. Ta zástrčka jsou jen tyhle dva drátky , na aiback je jiná zástrčka, je blbost že by nefungovali pytle nebo přitahovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...