Přejít na obsah

Kontrolka bezpečnostního pásu OII


maro-01

Doporučené příspěvky

Taky jsem s tim mel poprve problem. Je to trochu jiny system nez u jinych konektoru. :D Problem je, ze takto z hlavy si to uz presne nepamatuju a nepodarilo se mi najit fotku toho konektoru. Co si pamatuju, tak na jedne strane toho konektoru je takova mala kosticka a tu musis na jednu stranu odtlacit. A co je jine nez u ostatnich konektoru je smer, musis ji myslim tlacit smerem od konektoru. Kdyz ti to porad nepujde, tak to vyfot a nahraj to sem, muzu to tam nejak zakreslit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, LucasCZE napsal:

Jo, to je ono. Ja teda myslel, ze to odpojis primo v podlaze pod plastovym krytem, kam to vede ze sedaku, ale muzes to podpojit i tady. Vysledek je stejny. Postup viz obrazek. :)

 

20180604_191103.jpg.9fce29416053f58d1cf63ff2fb1ce6e0.thumb.jpg.b990b1dde35942b2423afb7a2fbaa644.jpg

Bezva, nevim kam do podlahy to vede. Tohle je pro me schudnejsi. A tu pojistku musis drzet nebo to staci odklopit a vytahnout? Uz takhle mam co delat se tam vubec dostat. A je to lepsi zepredu nebo zezadu? Ja tam sahala zezadu a moc mi to neslo. :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Ivcabalu napsal:

Bezva, nevim kam do podlahy to vede. Tohle je pro me schudnejsi. A tu pojistku musis drzet nebo to staci odklopit a vytahnout? Uz takhle mam co delat se tam vubec dostat. A je to lepsi zepredu nebo zezadu? Ja tam sahala zezadu a moc mi to neslo. :kol-98:

 

Pojistku musis drzet... Jestli je to lepsi zepredu nebo zezadu uz si kazdy musi rict sam. Ja bych to zkusil prostridat a uvidis, co ti bude vyhovovat. :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

mám podobný problém se signalizací zapnutí pásů. Když jsem auto koupil, vše fungovalo normálně. Po nějaké době mi přestala signalizace zapnutí pásů fungovat (kontrolka i zvuk).

Říkal jsem si: "Paráda". Mám totiž takovej blbej zvyk při dojíždění do cíle (třeba 50m předem) na nefrekventované silnici vždy pás odpojovat a tudíž se mi vždy signalizace spustila. A najednou ne, což se mi "líbilo". Jenže po čase se začala signalizace spouštět při zapnutém pásu třeba při jízdě z kopce, brždění, někdy při jízdě do zatáčky apod. . Někdy to jen cinkne 1-2krát, někdy to cinká třeba 5-6 vteřin. Vysledoval jsem, že když to stihnu (při tom delším cinkání) a odpojím pás,tak to ihned přestane. Z čehož usuzuju, že kdybych jel s rozepnutý pásem, tak to signalizovat nebude, což samozřejmě dělat nebudu.

To je mi tedy záhada.

Editováno: , autor: pitrs1971
oprava chyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám opačný problém. Chtěl bych, aby mi kontrolka nezapnutého pásu svítila a ona nesvítí. Konektor zapojený je, nakodovany v budících je a stejně nesvítí. Když dám kontrolu akčních členů, tak se kontrolka rozsvítí, takže je v pořádku. Neví nekdo co s tím?

Editováno: , autor: Mr. Zajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 31. 5. 2018 na 21:06, petan76 napsal:

Pres diagnostiku se da vypnout.

Můžeš prosím náš nasměrovat kde a  jak??já je mám vypnuté od předchozího majitel.. nesvítí mi ani kontrola na budikach.. rad bych to měl jak to bylo org z výroby.qby to hlásilo. Díky.  Octavia 2 2004 103kw 2.0 tdi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...